mam problem...pustil saom stierac...urobil polovicu cyklu a z nicoho nic zastal...a zastal a ani sa nehne...ani na jednu polohu packy nereaguje...nevie nikto co by sa mohlo stat?
_________________ Skoda Favorit 135 L, r.v.1991, 105tis.2.majitel.
alarm, central + DO, sportovy filter, palubka z feldy (zatial nie kompletna)
Zkuz nejdriv ty pojistky,me to delaval zadni sterac, ale jen nekdy,proste nekdy sel nekdy ne,casem nesel vubec...myslel sem ze uhliky,ale byla to upadla kostra
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
22.3.08, 09:10
spartra
Registrován: 3.3.06, 22:13 Příspěvky: 1331 Bydliště: královehradecký kraj
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru