| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Únava za volantem https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9859 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Waclav [ 25.3.08, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Únava za volantem |
Zdarec Jak zaháníte únavu, když zrovna řídíte? Stává se mi, že na delších trasách (100km) se mi začne chtít hrozně spát, bolí mě oči atd.. Může to být třeba tím, že mám na jednom oku 5.5 a na druhým 4.5 dioptrie? |
|
| Autor: | Vít [ 25.3.08, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jedině si zastavit a odfouknout na chvíli, jinak je to o průser. no a v práci když třeba jedu odpolední plus noční za volantem VZV tak je to síla, pomáhá kafe a syrová, nejlíp studená zelenina, okurek, paprika, ale i ovoce, pomeranč, jabko... |
|
| Autor: | Jura [ 25.3.08, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pustit si nahlas hudbu a začít zpívat:) Já to dělám furt...musí na mě být super pohled:))))) |
|
| Autor: | ventYl [ 25.3.08, 22:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nejake poriadne tuc tuc techno, ktore ma poriadne vela BPM, na kvalitne, urovni komercnosti a podobne nezalezi, pustit studeny vzduch na nohy a pootvorit okno. Ak to nepomoze, tak si este zdvihnem operadlo viac dopredu a pridam volume. Ak by nepomohlo ani to (zatial vzdy pomohlo), tak to na najblizsom parkovisku odstavim a bud sa vybehnem vonku ponatahovat, alebo sa prefackam. |
|
| Autor: | Šemik [ 25.3.08, 22:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na mě únava leze tak okolo 2. nebo 3h ranní. Zaháním ji tak, že zastavím, chvíli běhám kolem auta jak dementní jelen, když mám s sebou lahev vody namočím si vodou oči i obličej, to mě probudí a jedu dál |
|
| Autor: | Viky [ 25.3.08, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Oci to delaji skoro urcite, 100km neni zadna vzdalenost. Kdyz jedem nekam dal, jedeme kolem 600km v kuse kazdej a pak po mensich castech do cile. Kdyz je unava velka, tak to zalomime na hodinu u benzinky a drze spime. Edit: Jo... a taky jezdim na Kofolu. Akorat ted posledni dobou zmenili nejakou chemikalii a je mi z toho blbje od zaludku, kdyz vypiju 2 litry nalacno. Driv to delala jenom CocaCola koupena v Srbsku a dneska uz i nase, tak nevim, asi pokrok. |
|
| Autor: | Waclav [ 25.3.08, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky občas zastavím a proběhnu se, dost to pomůže... Asi taky dost dělaj ty brýle |
|
| Autor: | Nepér [ 25.3.08, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já když jel 600 km do německa, sem si dělal po 100km přestávky, sem se vždycky napil, něco sněd, prošel jsem se do lesíka... |
|
| Autor: | Kristensen [ 25.3.08, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já měl při cestě po EU dost často pocit že jsem to řešil takto: http://www.youtube.com/watch?v=hBsKsJLebMI |
|
| Autor: | Viky [ 25.3.08, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Já měl při cestě po EU dost často pocit že jsem to řešil takto: http://www.youtube.com/watch?v=hBsKsJLebMI |
|
| Autor: | fatal [ 25.3.08, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: ... zastavím, chvíli běhám kolem auta jak dementní jelen, když mám s sebou lahev vody namočím si vodou oči i obličej, to mě probudí... Zrovna tohle bych teda nezkoušel, když jsem se snažil učit nebo dělat projekty, tak to pomohlo na deset minut a pak to bylo ještě horší. Je pravda, že běhat jako dementní jelen jsem nezkoušel, jen jsem se procvičil, možná v tom bude ten účinek. Jak běhá dementní jelen? Jinak je podle mě nejlepší někde zastavit a schrupnout si. |
|
| Autor: | Matthes [ 25.3.08, 22:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Jak běhá dementní jelen? A kdyz se neco posere delejte umirajici zirafu. Jak dela umirajici zirafa? Eeeeeeee eeeeee ... Jinak otevrit okno ... a nehnat se vic jak 2 hodiny v kuse ... no jak kdy, kdyz je clovek odpocaty lze dele ... |
|
| Autor: | Josef.Radocha [ 25.3.08, 23:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Stáhnu okno, narovnám sedadlo hudba max a plnej kotel no a když to nepomůže tak zastavit a projít se. Ikdyž většinou mi nedovolí usnout zraněná záda. |
|
| Autor: | Šemik [ 25.3.08, 23:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Jak běhá dementní jelen? Začíná to tím, že se chci proběhnout jako normální člověk, ale protože mám od přírody dar všude hodit držku bez ohledu na typ povrchu, tak vzhledem k tomu, že je ještě tma hodím držku téměř 100%, a jak padám snažím se to ještě ustát, když se to nepovede tak dopadnu na ruce a udělám pár pohybů právě jak retardovaný jelen |
|
| Autor: | Lukas [ 26.3.08, 01:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to teda cumim, ze vsichni usinate. mam prave uplne opacny problem - dokud ridim tak se mi spat nechce a nic na sobe necitim, ale kdyz pak zastavim - treba se jen vycurat, tak je semnou konec... Je fakt ze dyl jak 16 hodin v kuse sem ridit nezkousel. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|