| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Autokelly? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9860 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jura [ 25.3.08, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Autokelly? |
Dneska sem si něco objednal v autokelly...respektive našel dvě položky dal do košíku pak přešel do košíku a dal objednat...zadal e-mail a telefon a kde si to odeberu.... Máte s tímto někdo zkušenosti? Budou mě informovat nebo tak až to bude na skladě, kde si to chci vyzvednout? Je to jen za tři kila, tak nevím, jestli na to nekašlou. Nevim no s autokelly nemám zkušenosti.... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.3.08, 22:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
autokelly sou dobrý |
|
| Autor: | FerdikF [ 26.3.08, 08:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kelly je v pohodě, mě volali na mobil, že si to můžu vyzvednout. Hlavně se mi u nich líbí, že jsou i v neděli. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.3.08, 09:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Autokelly? |
Jura píše: Dneska sem si něco objednal v autokelly...respektive našel dvě položky dal do košíku pak přešel do košíku a dal objednat...zadal e-mail a telefon a kde si to odeberu.... Máte s tímto někdo zkušenosti? Budou mě informovat nebo tak až to bude na skladě, kde si to chci vyzvednout? Je to jen za tři kila, tak nevím, jestli na to nekašlou. Nevim no s autokelly nemám zkušenosti.... mně se tam nelíbí ceny, pokud tam nebereš jako firma tak jsou hodně vysoko já si jdu dneska pro starter už je zaplacený 2100 korun a čína? to bych nedal ani omylem miloš |
|
| Autor: | Kachnis [ 26.3.08, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Autokelly? |
jj, treba loni kamarad potreboval lozisko favorit predni. servisak rek, ze objedna z autokely za 900, my sehnali v mototechne za 280 |
|
| Autor: | Jura [ 26.3.08, 14:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No já nevím no... nafeldu je to tak, že něco stojí mín něco zase víc než v mototechně ale líbí se mi, že tam je velký výběr značek a tak... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|