| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vidoe mimoň - Garde a ZELENKA https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9918 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | MATTESS [ 28.3.08, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | vidoe mimoň - Garde a ZELENKA |
především pro dawida 130, kvalita bídná, ale alespoň něco http://www.youtube.com/watch?v=Wkg5BFK_WCY |
|
| Autor: | Martin 007 [ 28.3.08, 21:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kua Zelenka |
|
| Autor: | MATTESS [ 28.3.08, 21:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Kua Zelenka no jo no, ale uvnitř je krásný zvuk, zvláště když tam ještě nebyl za sedadly dekl a krásně byl slyšet pop-off ventil |
|
| Autor: | Martin 007 [ 28.3.08, 21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Turbomotor je jinde no...já teda řikám blow-off ventil...no to je šumák... |
|
| Autor: | MATTESS [ 28.3.08, 22:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo, to je lepší jinak se na youtube dá najít plno videí "ZELENINY" |
|
| Autor: | Martin 007 [ 28.3.08, 22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak já ted čumim spíš na 130RS no...hltám atmosférické, karburátorové, 8mi ventilové, 4válcové motory OHV |
|
| Autor: | MATTESS [ 28.3.08, 23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pohled na legendu v akci je mooc pěkný a srdíčko zaplesá |
|
| Autor: | Martin 007 [ 29.3.08, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Srdíčko...paráda...hlavně když s tim ještě jede hranu |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.3.08, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
1289 nejlepsi objem... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|