Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

vidoe mimoň - Garde a ZELENKA
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9918
Stránka 1 z 1

Autor:  MATTESS [ 28.3.08, 21:38 ]
Předmět příspěvku:  vidoe mimoň - Garde a ZELENKA

především pro dawida 130, kvalita bídná, ale alespoň něco
http://www.youtube.com/watch?v=Wkg5BFK_WCY

Autor:  Martin 007 [ 28.3.08, 21:47 ]
Předmět příspěvku: 

Kua Zelenka :lol: :lol: :lol: 1.8T jede...ale už to není šáde zvuk no 8) 8) 8)

Autor:  MATTESS [ 28.3.08, 21:48 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Kua Zelenka :lol: :lol: :lol: 1.8T jede...ale už to není šáde zvuk no 8) 8) 8)

no jo no, ale uvnitř je krásný zvuk, zvláště když tam ještě nebyl za sedadly dekl a krásně byl slyšet pop-off ventil :-)

Autor:  Martin 007 [ 28.3.08, 21:57 ]
Předmět příspěvku: 

Turbomotor je jinde no...já teda řikám blow-off ventil...no to je šumák... 8) 8) 8)

Autor:  MATTESS [ 28.3.08, 22:06 ]
Předmět příspěvku: 

jo, to je lepší :lol:

jinak se na youtube dá najít plno videí "ZELENINY" :-)

Autor:  Martin 007 [ 28.3.08, 22:33 ]
Předmět příspěvku: 

No tak já ted čumim spíš na 130RS no...hltám atmosférické, karburátorové, 8mi ventilové, 4válcové motory OHV 8) 8) 8)

Autor:  MATTESS [ 28.3.08, 23:55 ]
Předmět příspěvku: 

pohled na legendu v akci je mooc pěkný a srdíčko zaplesá

Autor:  Martin 007 [ 29.3.08, 00:00 ]
Předmět příspěvku: 

Srdíčko...paráda...hlavně když s tim ještě jede hranu 8) 8) 8)

Autor:  Kachnis [ 29.3.08, 00:07 ]
Předmět příspěvku: 

1289 nejlepsi objem...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/