| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kam s anténou na Rapida? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9982 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Josef.Radocha [ 31.3.08, 17:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Kam s anténou na Rapida? |
Tak tu mám problém. Auto je vyvařené, ale mám anténu na blatníku. Přemýšlím o jejím přesunu buď mezi čelní sklo a střešní a nebo nad zadní sklo do střechy vozu. Co si otom myslíte? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 31.3.08, 17:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Veteran neim...já jim mám na přední hraně střechy uprostřed... |
|
| Autor: | madmax [ 31.3.08, 18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Urcite dopredu, vzadu to neni ono |
|
| Autor: | Josef.Radocha [ 31.3.08, 18:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hlavně si od toho slibuju lepší příjem signálu tohle co je teď tak i se zesilovačem nic moc. Pořád to skáče a rachotí a to má autorádio RDS. |
|
| Autor: | Martin [ 31.3.08, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já mám anténu na střeše a na druhém autě ji máme na blatníku a tam je daleko lepší příjem. Kdybych si mohl zvolit, dám si ji také na blatník. |
|
| Autor: | Josef.Radocha [ 31.3.08, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Já mám anténu na střeše a na druhém autě ji máme na blatníku a tam je daleko lepší příjem. Kdybych si mohl zvolit, dám si ji také na blatník. |
|
| Autor: | Kristensen [ 31.3.08, 20:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vždy co nejdál od motoru pokud to jde |
|
| Autor: | venca.m [ 31.3.08, 21:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kdybych ja daval antenu na strechu,tak urcite dopredu,ale u rapida bych dal spis na ten blatnik,nebo my sme pro to meli na 105 pripravenou diru v kapote u blatniku... |
|
| Autor: | ventYl [ 31.3.08, 21:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja mam na rapide antenu vzadu pred oknom, vid foto a nezda sa mi, zeby bol nejaky slaby prijem... ale je dost mozne, ze antena ma predzosilovac. |
|
| Autor: | no_-_name [ 1.4.08, 08:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já bych ji dal do interiéru |
|
| Autor: | Josef.Radocha [ 1.4.08, 10:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin: Mám to řešené podobně spíš stejně jak ty na hnědé, jen tam mám moderní z Fábie. Signál se vůbec nezlepši spíš je abolutně stejný jak byl. Proto se ptám na řešení jestli pomůže přesun na jiné místo[/img] |
|
| Autor: | Martin [ 1.4.08, 15:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přesun antény nic nevyřeší, to bych spíše vyzkoušel jinou anténu. Jak je zhruba ta z fábie dlouhá? |
|
| Autor: | Josef.Radocha [ 1.4.08, 16:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to standartní fábiácká a má mít v sobě 4metry drátu stočeného do spirály. |
|
| Autor: | Vít [ 1.4.08, 16:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a jak je na tom ta anténa s napájením ? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|