| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| problém s repro - občas nehrajou redstar RS-213BS https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=16269 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | party_boy [ 23.3.09, 12:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tohle by mělo bejt s největší pravděpodobností blbý napájení. Hodně lidem bliká rádio při zabasování a v extrémních případech se vypíná. |
|
| Autor: | URU [ 23.3.09, 12:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jo, ale kde mam hledat napájecí okruh? nebo ještě jednou zkusim proměřit napájeni (jestli nějak moc spadne,...) jediný co nevim, jestli to dělaj od výroby, nebo se to stalo časem... |
|
| Autor: | URU [ 23.3.09, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no tak je jasná další věc... napětí na relátku opravdu padá... norlámně je 13V, ale při větší zátěží padá pod 11V |
|
| Autor: | URU [ 1.4.09, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak upřesnění padání toho napětí... padá pod 2V v zátěži... takže relátko který odpadne při 5,5V rozepne... ale co může způsobit pád o víc jak 11V? |
|
| Autor: | Nepér [ 1.4.09, 19:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Resistance is futile! |
|
| Autor: | Jarda S. [ 1.4.09, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pořádný napájení a dobrá kostra sou základ |
|
| Autor: | URU [ 1.4.09, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jenže tady to vypadá spíš na odpálenou součástku... a zamotaný je to dost slušně... jinak napájení z trafa je nehne (drží furt 18.1V)... za usměrňovačema se taky nehne... takže v týhle větvi to asi nebude... ps. reáguje to na dotek prstem na jeden vodič... je to +20V přivedenejch na BÁZI PNP tranzistoru (ale tohle napětí přitom nespadne ani o 0.1V)... přitom na emitoru toho samýho tranzistoru 14.2V... jo a nevim jestli je to správně, ale skoro třetina desky má napětí na 0V proti kostře... a to nejni s kostrou fyzicky spojená... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|