| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Stredovy repro https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=16484 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Roumec [ 2.4.09, 19:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Stredovy repro |
Zdarek lidi, chtel bych si ve felde dat naky pekny repro do stredovyho panelu mezi ridicem a spolujezdcem, ale nevim jak s ozvucnici. Udelat mezi tema dvema perforacema drevenej "tunel", nebo co vas napada. Sem v tomhle lajk a jde ubec o mou prvni upravu audia. Zitra mi prijde autoradio http://www.audiocar.cz/detail-autoradia-autoradia-usb-autoradio-s-usb-deh-2120ub-600.html tak bych k tomu chtel i adekvatni zvucidla =) |
|
| Autor: | party_boy [ 2.4.09, 19:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A proč do středovýho tunelu? Co máš v plánu? Ve dveřích repro nemáš nebo jak? |
|
| Autor: | Roumec [ 2.4.09, 19:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
party_boy píše: A proč do středovýho tunelu? |
|
| Autor: | Roumec [ 2.4.09, 19:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://www.xplod.cz/img.php?f=/img/auto/showcars/2-int-1185892702-05778900.jpg# Presne tohle akorat nevim jak pospelit pajsl. |
|
| Autor: | party_boy [ 2.4.09, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo ták, no já s timhle zkušenosti fakt nemam. Ten tunel je nějakym způsobem uzavřenej nebo neni? Možná bych to jen zpevnil. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 2.4.09, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ten tunel neni nic moc radši uprav ty dveře zas tak strašná práce to nejni |
|
| Autor: | Roumec [ 2.4.09, 22:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Postupem casu prijde cas na oboji, ale ze dveri mam zatim vazne strach =D Napadlo me jeste udelat ten pajsl toho sloupku celej z drevotrisky a na tvrdo ho prisroubit k podlaze, pak by to mohlo delat peknej rachot =) |
|
| Autor: | Jarda S. [ 3.4.09, 12:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dveře sou lehčí než tohle co plánuješ |
|
| Autor: | party_boy [ 3.4.09, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Souhlasim, raději bych se rovnou pustil do těch dveří. |
|
| Autor: | Roumec [ 4.4.09, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemohli by ste se ozvat nekdo kdo ste uz ty dvere delali? Rad bych se zeptal na par veci =) 343-264-153 |
|
| Autor: | Jarda S. [ 4.4.09, 20:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ptej se klidně tady |
|
| Autor: | party_boy [ 5.4.09, 12:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Roumec píše: Nemohli by ste se ozvat nekdo kdo ste uz ty dvere delali? Rad bych se zeptal na par veci =) 343-264-153 Hele třeba ti to pomůže http://forum.northautohifi.cz/viewtopic.php?f=41&t=10 |
|
| Autor: | Roumec [ 6.4.09, 15:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takze jestli to dobre chapu tak se v tech dvernich plastech akorat zvetsi dira, z mdf krouzku se udela ozvucnice a pak se to jen cely zalaminuje? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 6.4.09, 15:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
laminovat to nemusíš |
|
| Autor: | Roumec [ 6.4.09, 15:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: laminovat to nemusíš Ale tak to pak bude skarede trcet ne? |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|