Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Stredovy repro
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=16484
Stránka 1 z 3

Autor:  Roumec [ 2.4.09, 19:19 ]
Předmět příspěvku:  Stredovy repro

Zdarek lidi, chtel bych si ve felde dat naky pekny repro do stredovyho panelu mezi ridicem a spolujezdcem, ale nevim jak s ozvucnici. Udelat mezi tema dvema perforacema drevenej "tunel", nebo co vas napada. Sem v tomhle lajk a jde ubec o mou prvni upravu audia. Zitra mi prijde autoradio http://www.audiocar.cz/detail-autoradia-autoradia-usb-autoradio-s-usb-deh-2120ub-600.html tak bych k tomu chtel i adekvatni zvucidla =)

Autor:  party_boy [ 2.4.09, 19:22 ]
Předmět příspěvku: 

A proč do středovýho tunelu? Co máš v plánu? Ve dveřích repro nemáš nebo jak?

Autor:  Roumec [ 2.4.09, 19:24 ]
Předmět příspěvku: 

party_boy píše:
A proč do středovýho tunelu?
Postupem casu chci dat jeste 16ky do prednich dveri, ale zatim se do takovych uprav nechcu poustet. Navic to misto mi prijde docela fajn.

Autor:  Roumec [ 2.4.09, 19:27 ]
Předmět příspěvku: 

http://www.xplod.cz/img.php?f=/img/auto/showcars/2-int-1185892702-05778900.jpg# Presne tohle akorat nevim jak pospelit pajsl.

Autor:  party_boy [ 2.4.09, 21:11 ]
Předmět příspěvku: 

Jo ták, no já s timhle zkušenosti fakt nemam. Ten tunel je nějakym způsobem uzavřenej nebo neni? Možná bych to jen zpevnil.

Autor:  Jarda S. [ 2.4.09, 21:17 ]
Předmět příspěvku: 

ten tunel neni nic moc radši uprav ty dveře zas tak strašná práce to nejni :wink:

Autor:  Roumec [ 2.4.09, 22:09 ]
Předmět příspěvku: 

Postupem casu prijde cas na oboji, ale ze dveri mam zatim vazne strach =D Napadlo me jeste udelat ten pajsl toho sloupku celej z drevotrisky a na tvrdo ho prisroubit k podlaze, pak by to mohlo delat peknej rachot =)

Autor:  Jarda S. [ 3.4.09, 12:38 ]
Předmět příspěvku: 

dveře sou lehčí než tohle co plánuješ :wink:

Autor:  party_boy [ 3.4.09, 16:47 ]
Předmět příspěvku: 

Souhlasim, raději bych se rovnou pustil do těch dveří.

Autor:  Roumec [ 4.4.09, 20:41 ]
Předmět příspěvku: 

Nemohli by ste se ozvat nekdo kdo ste uz ty dvere delali? Rad bych se zeptal na par veci =) 343-264-153

Autor:  Jarda S. [ 4.4.09, 20:53 ]
Předmět příspěvku: 

ptej se klidně tady :wink: na netu je dost návodů jak na to

Autor:  party_boy [ 5.4.09, 12:28 ]
Předmět příspěvku: 

Roumec píše:
Nemohli by ste se ozvat nekdo kdo ste uz ty dvere delali? Rad bych se zeptal na par veci =) 343-264-153


Hele třeba ti to pomůže http://forum.northautohifi.cz/viewtopic.php?f=41&t=10

Autor:  Roumec [ 6.4.09, 15:29 ]
Předmět příspěvku: 

Takze jestli to dobre chapu tak se v tech dvernich plastech akorat zvetsi dira, z mdf krouzku se udela ozvucnice a pak se to jen cely zalaminuje?

Autor:  Jarda S. [ 6.4.09, 15:35 ]
Předmět příspěvku: 

laminovat to nemusíš :wink:

Autor:  Roumec [ 6.4.09, 15:38 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
laminovat to nemusíš :wink:


Ale tak to pak bude skarede trcet ne?

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/