| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Prosím pomozte autorádio Universum https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=3079 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | rabes [ 4.1.07, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Prosím pomozte autorádio Universum |
Prosím nemáte nekdo nejake papíry k autorádiu Universum moc vam dekuji za každou pomoct |
|
| Autor: | Jarda S. [ 4.1.07, 20:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prosím pomozte autorádio Universum |
rabes píše: Prosím nemáte nekdo nejake papíry k autorádiu Universum moc vam dekuji za každou pomoct zkus mrknout na stránky výrobce většinou to tam mívaj pro strátu manuálu |
|
| Autor: | vopaje [ 4.1.07, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Rabes,dej typ toho rádia,nebo alespoň v čem máš problém.čus |
|
| Autor: | rabes [ 6.1.07, 10:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No to je nejhorší protože přesnej typ nevím.... Jen že to je Universum jak prodávalo quelle. |
|
| Autor: | vopaje [ 6.1.07, 11:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to bude horší.Ale Rabes,jde ti jen o návod,nebo máš nějakou závadu?Třeba pomůžem.čus |
|
| Autor: | elegant [ 6.1.07, 13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pozri zo zadu na nálepke by mal byť uvedený typ |
|
| Autor: | ferrari [ 7.1.07, 17:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elegant píše: Pozri zo zadu na nálepke by mal byť uvedený typ Tak veru, na nálepke by mal byž uvedený typ, ak nie, tak aspoň na prednom paneli...a čo máš za problém??? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|