Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Prosím pomozte autorádio Universum
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=3079
Stránka 1 z 1

Autor:  rabes [ 4.1.07, 20:24 ]
Předmět příspěvku:  Prosím pomozte autorádio Universum

Prosím nemáte nekdo nejake papíry k autorádiu Universum moc vam dekuji za každou pomoct :lol: :lol: :lol:

Autor:  Jarda S. [ 4.1.07, 20:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prosím pomozte autorádio Universum

rabes píše:
Prosím nemáte nekdo nejake papíry k autorádiu Universum moc vam dekuji za každou pomoct :lol: :lol: :lol:


zkus mrknout na stránky výrobce většinou to tam mívaj pro strátu manuálu :wink:

Autor:  vopaje [ 4.1.07, 20:51 ]
Předmět příspěvku: 

Rabes,dej typ toho rádia,nebo alespoň v čem máš problém.čus

Autor:  rabes [ 6.1.07, 10:35 ]
Předmět příspěvku: 

No to je nejhorší protože přesnej typ nevím.... Jen že to je Universum jak prodávalo quelle.

Autor:  vopaje [ 6.1.07, 11:42 ]
Předmět příspěvku: 

Tak to bude horší.Ale Rabes,jde ti jen o návod,nebo máš nějakou závadu?Třeba pomůžem.čus

Autor:  elegant [ 6.1.07, 13:08 ]
Předmět příspěvku: 

Pozri zo zadu na nálepke by mal byť uvedený typ

Autor:  ferrari [ 7.1.07, 17:29 ]
Předmět příspěvku: 

elegant píše:
Pozri zo zadu na nálepke by mal byť uvedený typ

Tak veru, na nálepke by mal byž uvedený typ, ak nie, tak aspoň na prednom paneli...a čo máš za problém???

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/