| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Repro RTO + Blaupunkt 4x40W https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=3195 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | gerrik [ 12.1.07, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Repro RTO + Blaupunkt 4x40W |
mám prosbu, mám repro RTO, průměr 250 mm, je to pozůstalost, takže vůbec neznám výkon. Když ho připojím k rádiu Blaupunkt 4x40 W, tak výkon nicmoc. Buď nestačí rádio nebo že by slabé repro? Znáte někdo značku RTO. Jsou černé se zeleným pryžovým okrajem. Je fakt, že jsem nechal původní kabely z repro Felicie combi - malý průřez? |
|
| Autor: | elegant [ 12.1.07, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Možno má 8 Ohmov a možno aj viac. Preto na figu hraje. Do auta to potom nenacpeš. |
|
| Autor: | vopaje [ 12.1.07, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Geriku,zkontroluj zapojení-vývod z rádia.zda nejsou přehozeny dráty.Pokud máš ISO konktor,zapojení je tady na foru,pokud né napiš typ,podívám se zda nemám schéma.čus |
|
| Autor: | gerrik [ 12.1.07, 21:47 ] |
| Předmět příspěvku: | re |
No já to zapojoval na kabely co tam již byli, t.z. originál zapojení. Teď tam mám zapojené originál repro a hraje to OK. Ale když už mám ty velké repro a díry v platě, tak bych je chtěl vrátit. Blbej dotaz : myslíš že i když jsou přehozené kabely, že to s origo reprákama nepoznám? |
|
| Autor: | elegant [ 12.1.07, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ak prehodíš káble, tak ti to maximálne bude hrať v protifáze a bude blbo znieť, ale ak to repro má 8 a viac ohmov, tak to bude slabo hrať. |
|
| Autor: | vopaje [ 12.1.07, 22:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud ti to na ty první hraje dobře,v zapojení zrada nebude.Pak je možnost,jak píše Elegant a to v impedanci.Není na cívce alespoň typové číslo?čus |
|
| Autor: | gerrik [ 12.1.07, 22:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vůbec nic, žádné označení, nikde. Ale měl to kdysi brácha v autě, a hrálo to špičkově i bez zesilovače. I mně to chvíli hrálo dobře, ale pak se něco stalo a jako by ztratili basy. Díky za reakce, až to znovu zapojím tak uvidíme. |
|
| Autor: | Nepér [ 12.1.07, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Každý reproduktor potřebuje ozvučnici, zejména na nízkých kmitočtech (najednou ztratilo basy), to znamená, že když to v jednom autě dunělo, tak to v jiném autě může hrát úplně jinak. Jestli jsou to vzhledově reproduktory určené do auta, budou mít pravděpodobně 4 Ohmy. Je třeba zjistit, co se to stalo (I mně to chvíli hrálo dobře, ale pak se něco stalo a jako by ztratili basy). |
|
| Autor: | gerrik [ 12.1.07, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jsou to 100% repro do auta |
|
| Autor: | vopaje [ 12.1.07, 23:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ještě mě napadá,nejsou to dvoupásmovky.Pokud ano,je přívod na basák přímo,od něj kondík a výškáč.Mrkni na to,čus |
|
| Autor: | David [ 13.1.07, 00:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Noo ta moje tuba v autě když ji mám zapojenou přes zesilovač tak hraje špičkově ale zkoušel jsem jí zapojit jen na rádio a ta tuba se málem rozkočila. V to viplívá že bas repro potřebuje optimální frekvenci kmitočtu kde si na radiu nenastavíš ale zesik je ne to stavěnej a tam si nastavíš co potřebuješ. Třeba jsi je strhl a už nehrajou jak mají. |
|
| Autor: | gerrik [ 13.1.07, 18:57 ] |
| Předmět příspěvku: | to David |
a víš, že mi to tak přijde? Jak to můžu prověřit, příp. kde? dík |
|
| Autor: | ferrari [ 14.1.07, 22:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
riadne si skontroluj kabeláž a skontroluj si prehodenie +-. Ak memrány kmitajú a nebasujú, bude to ozja prehodený +-. Zistíš to aj tak, že nastavíš najprv ľavý repro a potom pravý a potom spolu. Ak máš prehodené niekde+-, tak každý repro zvlášť bude "basovať", ale spolu nebudú... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|