Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

zaujímavá stránka o škodovkách
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=18&t=12542
Stránka 1 z 2

Autor:  deekay [ 18.8.08, 20:13 ]
Předmět příspěvku:  zaujímavá stránka o škodovkách

http://skodaps.wz.cz/home.php

Autor:  Dawid130 [ 18.8.08, 20:16 ]
Předmět příspěvku: 

Tak jsem zjistil že garde je nekratší.

Autor:  deekay [ 18.8.08, 20:23 ]
Předmět příspěvku: 

ee, uzovky su kratsie:
uzovka - 4160
garde - 4175

edit: podla tej stranky aspon :D

Autor:  fatal [ 18.8.08, 23:09 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
ee, uzovky su kratsie...


Děkujeme za připomenutí, že Favorit je nejkratší. :)

Autor:  deekay [ 18.8.08, 23:11 ]
Předmět příspěvku: 

fatal píše:
deekay píše:
ee, uzovky su kratsie...


Děkujeme za připomenutí, že Favorit je nejkratší. :)

ale miesta je tam dost :D

Autor:  Dawid130 [ 19.8.08, 06:59 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
ee, uzovky su kratsie:
uzovka - 4160
garde - 4175

edit: podla tej stranky aspon :D


Ty jsem nějak přehlídl teda....

Autor:  ventYl [ 19.8.08, 09:50 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
fatal píše:
deekay píše:
ee, uzovky su kratsie...


Děkujeme za připomenutí, že Favorit je nejkratší. :)

ale miesta je tam dost :D


rit palovu :D

Autor:  deekay [ 19.8.08, 13:13 ]
Předmět příspěvku: 

je! :D a basta fidli

Autor:  Dawid130 [ 19.8.08, 15:09 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
je! :D a basta fidli


Ale nedáš si kufr pod přední kapotu a my jo heč. A navíc i za sedačky kdyby jsi chtěl oponovat. :lol:

Autor:  fatal [ 19.8.08, 15:10 ]
Předmět příspěvku: 

Sečteno a podtrženo, ve Fávu nepřevezeš tolik věcí jako v užovce. :P

Autor:  Dawid130 [ 19.8.08, 15:15 ]
Předmět příspěvku: 

fatal píše:
Sečteno a podtrženo, ve Fávu nepřevezeš tolik věcí jako v užovce. :P


NO to ne no....

Autor:  michalkatka [ 19.8.08, 16:59 ]
Předmět příspěvku: 

Dawid130 píše:
fatal píše:
Sečteno a podtrženo, ve Fávu nepřevezeš tolik věcí jako v užovce. :P


NO to ne no....


myslíte? no neviem, daj do užovky dosku ktorá je dlhšia ako priestor v interíéri :arrow: vo Fave to pinajhoršom necháš trčať pod 5tymi dverami....

alebo keď vo Fave vyhodíš zadné sedačky máš väčší priestor a hlavne lepší prístup ako na 742.xxx, taký malý náklaďák...

Autor:  deekay [ 19.8.08, 17:03 ]
Předmět příspěvku: 

amen :) v skodovke mas milion malych priestorov... takze napr. taku malu skrinu co do fava napchas, tak do skodovky nie...
holt hatchback je hatchback :D

Autor:  michalkatka [ 19.8.08, 17:06 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
amen :) v :D


kámen :lol:

Autor:  Šemik [ 19.8.08, 19:01 ]
Předmět příspěvku: 

Mno nevím, takový Serifus jistě v interiéru převeze desku která je delší než celé auto :lol:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/