| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| zaujímavá stránka o škodovkách https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=18&t=12542 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | deekay [ 18.8.08, 20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | zaujímavá stránka o škodovkách |
http://skodaps.wz.cz/home.php |
|
| Autor: | Dawid130 [ 18.8.08, 20:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jsem zjistil že garde je nekratší. |
|
| Autor: | deekay [ 18.8.08, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ee, uzovky su kratsie: uzovka - 4160 garde - 4175 edit: podla tej stranky aspon |
|
| Autor: | fatal [ 18.8.08, 23:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: ee, uzovky su kratsie... Děkujeme za připomenutí, že Favorit je nejkratší. |
|
| Autor: | deekay [ 18.8.08, 23:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: deekay píše: ee, uzovky su kratsie... Děkujeme za připomenutí, že Favorit je nejkratší. ale miesta je tam dost |
|
| Autor: | Dawid130 [ 19.8.08, 06:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: ee, uzovky su kratsie: uzovka - 4160 garde - 4175 edit: podla tej stranky aspon Ty jsem nějak přehlídl teda.... |
|
| Autor: | ventYl [ 19.8.08, 09:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: fatal píše: deekay píše: ee, uzovky su kratsie... Děkujeme za připomenutí, že Favorit je nejkratší. ale miesta je tam dost rit palovu |
|
| Autor: | deekay [ 19.8.08, 13:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je! |
|
| Autor: | Dawid130 [ 19.8.08, 15:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: je! Ale nedáš si kufr pod přední kapotu a my jo heč. A navíc i za sedačky kdyby jsi chtěl oponovat. |
|
| Autor: | fatal [ 19.8.08, 15:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sečteno a podtrženo, ve Fávu nepřevezeš tolik věcí jako v užovce. |
|
| Autor: | Dawid130 [ 19.8.08, 15:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Sečteno a podtrženo, ve Fávu nepřevezeš tolik věcí jako v užovce. NO to ne no.... |
|
| Autor: | michalkatka [ 19.8.08, 16:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dawid130 píše: fatal píše: Sečteno a podtrženo, ve Fávu nepřevezeš tolik věcí jako v užovce. NO to ne no.... myslíte? no neviem, daj do užovky dosku ktorá je dlhšia ako priestor v interíéri alebo keď vo Fave vyhodíš zadné sedačky máš väčší priestor a hlavne lepší prístup ako na 742.xxx, taký malý náklaďák... |
|
| Autor: | deekay [ 19.8.08, 17:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
amen holt hatchback je hatchback |
|
| Autor: | michalkatka [ 19.8.08, 17:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: amen kámen |
|
| Autor: | Šemik [ 19.8.08, 19:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mno nevím, takový Serifus jistě v interiéru převeze desku která je delší než celé auto |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|