Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 08:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Kosák, ŠKODA Rapid 130 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Proč ne 8)

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


11.9.09, 21:47
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 11
Příspěvek 
Děkuji za pochvalu, ale i kritiku, alespoň člověk potom ví, co má ještě upravit, nebo vylepšit :-) Tyhle poklice jsem na tom autě měl, když jsem ho kupoval, zatím jiné nemám, měl jsem v plánu nasadit malé, ale mám zatím pouze tři. Přemýšlel jsem, že bych disky stříknul na bílo, nebo na červeno a nasadil ty malé poklice, ale teď už mám v plánu nasadit liťáky. K narozeninám jsem dostal Apolla, už je mám i obutý, takže půjdou na auto. Taky jsem sundal spoiler, protože byl popraskaný a mlhovky schnilý, takže to dělalo spíš ostudu. Samozřejmě každé auto vypadá na fotce líp, než ve skutečnosti a i tenhle Rapid má pár mušek, které se snažím vychytat, když je čas a hlavně finance.


11.9.09, 23:01
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5627
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Kdy budou nějaké další fotky? Z té jedné toho moc vidět není

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


11.9.09, 23:04
Profil

Příspěvky: 11
Příspěvek 
Momentálně mám auto ještě rozdělané, ale počítám s tím, že by po víkendu mohlo být hotovo, tak ho nafotím a přídám nějaké aktuální fotky a zkusím ještě něco vyštrachat ze starších fotek. Na podzim to bude teprve rok, co mám tohodle Rapida, takže fotek moc není.


11.9.09, 23:11
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Černý škodovky mě nikdy moc nazaujaly, ale jsem zvědavej na další fotky, hlavně s těmi koly.


11.9.09, 23:15
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
To je přelakovávaný, nebo to je origo příplatková barva?

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


12.9.09, 12:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 11
Příspěvek 
Abych řekl pravdu, když jsem to auto poprvé viděl, tak jsem se zhrozil. Nemohl jsem rozdejchat, že bych měl černé auto, protože se mě nelíbila černá barva na autě. Časem jsem si ale zvykl a teď už mě to tak nevadí. Fakt je to, že když jsem byl malý, tak se mě líbil seriál Knight Rider, kde bylo také černé auto, dvou dvéřák, tak jsem si k tomu připodobnil mého Rapida (proto se jmenuje Š.K.I.T.T) :-D Nakonec mě nepřijde tak strašné mít černého sporťáka se světlým interiérem.
Barva je originál, až na to, že jsou stříkaný přední blatníky a prahy, protože byly měněný asi před pěti lety.
Před týdnem jsem opravoval takové ty standartní neduhy těchto aut (zadní lemy, rám kolem zadního okna a přední lem přední kapoty, takže jsem stříknul i tyto místa, aby to nestrašilo základovkou.

PS: Když se nic nevyštění a dobře to půjde, tak by zítra mohli být nové fotky, ale ještě uvidím, jak to půjde a nepůjde.


12.9.09, 16:58
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz