Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 00:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Další
 PJDefort - Škoda Favorit 135LX r.v. 1993 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Jojo...libuji si při každém startování. Je lepší dát fakt 90kč za origo filtr než 40kč za takový, při kterém mě každé startování bolelo.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


19.8.08, 22:54
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
no já teď koupil MANN za 143kč, tak taky uvidim...jinak tady sem to udělal teď ráno...večer to přece jen nebylo uplně vychladlý po cestě :-)

http://www.youtube.com/watch?v=-KQD-IQ__zg a http://www.youtube.com/watch?v=5KjKEsKU5gs

dá se tam i hezky slyšet ja mi škrtá palec rozdělovače o víčko... :-(

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


20.8.08, 08:07
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
tak dneska sem se vrh aspoň na něco než dorazej konečně ty ramena...vyměnil sem čepy řízení a gufero s manžetou na řazení, zadní silentblok a olej v převodovce-Mogul Trans 75W...vzhledem k tomu, že jsem absolutní laik a zvlád sem to zapomoci knížky Jak na to a s pár radama co sem vyčet tady na TW, tak se musim pochválit :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


20.8.08, 11:25
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
takovej dotaz..nedochází mi jedna věc...včera sem koupil silentbloky k držáku stabilizátoru k ramenu...PREJ jsou na auto potřeba 2...ale já mám pocit, že maji bejt 4 (na každý rameno dva-zespoda a z vrchu) nebo se nepletu?...jak to je?...chci dneska měnit ramena tak ať to jedu dokoupit kdyžtak..dík...

Obrázek Obrázek

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


21.8.08, 11:12
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
pjdefort píše:
takovej dotaz..nedochází mi jedna věc...včera sem koupil silentbloky k držáku stabilizátoru k ramenu...PREJ jsou na auto potřeba 2...ale já mám pocit, že maji bejt 4 (na každý rameno dva-zespoda a z vrchu) nebo se nepletu?...jak to je?...chci dneska měnit ramena tak ať to jedu dokoupit kdyžtak..dík...


áno, majú byť 4ks, na každé rameno zvrchu aj zospodu, dúfam že máš k tomu aj tie veľké podložky :?:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


21.8.08, 12:08
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
Tak sem se nasranej vrátil domu...měnil sem dneska ramena...utrh se šroub na zadním silentbloku a zůstal v podlaze...následoval přesun do servisu...5 hodin práce ve třech lidech...o 1300kč chudší a ještě tam zejtra musim kvůli sbíhavosti a nemám přidělanej stabík z jedný strany, protože se zjistilo, že ten díl byl uplně v háji a neměli zrovna novej-no jediný pozitivní, že na to přišli, protože ten držák vysel docela na vlásku...jinak pozoruju že jde točit strašně snadně volantem...čim to? ....sou tam teda nový zesílený ramena+čepy+silenty...snad už je to auto zas o něco bezpečnější...jinak sem tak koukal a další investice budou nejspíš brzdy...hlavně destičky, kotouče vypadali dobře...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

na první fotce je vidět že stabík je volně :-(

michalkatka píše:
áno, majú byť 4ks, na každé rameno zvrchu aj zospodu, dúfam že máš k tomu aj tie veľké podložky :?:


jestli myslíš ty plechový tak mám...objednali ty zbylý dvě spolu s tim držákem stabilizátoru a zejtra se to snad už v pohodě dodělá...jen mi vrtá hlavou to lehčí řízení :?

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


Naposledy upravil PJDefort dne 7.9.08, 11:40, celkově upraveno 1



21.8.08, 17:35
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
utrhnuté šrouby v podlahe riešim odvŕtaním a durch cez podlahu dávam pevnostný šroub, akurát zvnútra je matka...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


21.8.08, 19:34
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
jo takhle to mám teď taky...ale neni to přes koberce ani cejtit...

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


21.8.08, 20:37
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
pjdefort píše:
jo takhle to mám teď taky...ale neni to přes koberce ani cejtit...


mne to cítij je, predsalen to vyčnieva cca 15-20mm s podlahy, ale nič strašné, všaj je to pod pedálmi...

akurát nechápem čo na tom mohli robiť 5hod :?: , mne odvŕtanie 1diery trvá cca 30min...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


21.8.08, 21:26
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
do těch 5ti hodin se počítá i výměna silentbloků na novejch ramenech...to odřezávali flexou...takže to bych stejně sám neudělal...pak tam je i výměna těch ramen...to taky udělali oni, protože doma sem to jaksi nestih po strhnutí prvního šroubu :D na všecko používali různý povolovače ve spreji...nebyl tam šroub co by šel lehce povolit hned...všecko zarezlý no hrůza...no a ten šroub v tý podlaze...nevim proč se s tim tak párali...snažili se to odvrtat...až nakonec vybrali řešení skrz podlahu dovnitř no...tak já jim to neberu no...akorát po zejtřku po sbíhavosti mě v servisu uviděj podruhý a naposled :D co za ty prachy mohlo bejt jinejch věcí... :-(

jinak když sem vzal do ruky starý ramena, tak ty čepy byli otřesný...hejbal sem s nima rukou jako nic...a to nemluvim o těch zadních silentech...ty sem sundal jednou rukou a ta guma se uplně rozdrolila...myslim, že byl nejvyšší čas výměny...

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


21.8.08, 21:37
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
Tak dneska konečně trochu potěšení...všecko už je hotový, zmizelo to lehký řízení a je to zase jako dřív...akorát o pár stupňů bezpečnějš se všim novym :-) udělala se i sbíhavost, která je taky dost znát...no prostě radost z jízdy...zatáčky si můžu dovolit projet zase o něco víc pod plynem :D jinak přidám fotky tunelu z feldy...

Obrázek Obrázek Obrázek

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


22.8.08, 17:18
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
tak po pár problémech novej rozdělovač konečně na autě (sem teď zvědavej na spotřebu, snad už se to zlepší) + přední repro od Nepéra, načež to zadní repro odešlo (asi tim že sem si zvyk to dávat víc nahlas) takže jedu jen na předek...ještě sem našel doma silikon, tak sem ho natlačil po obvodu čelního skla a uvidim jestli to pomůže s tim zatejkánim...i když naposled tam zateklo někdy v dubnu..
EDIT.: začíná bejt dost v háji spojka, snad ještě vydrží přes zimu a snad mě nenechá nikde stát...je dobrá volba sada Valeo Premium?

ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


24.9.08, 14:02
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
tak startér jde do háje, podle zvuku se zřejmě láme pastorek nebo nedělá co má..zastavil sem u kolejí, vyp motor a pak když sem chtěl jet, tak otočim klíček a žádnej zvuk..pomlátil sem kladivem a od tý doby startuje ale tak, že při každym startu v něm strašně chrčí a chvíli dělá zvuk jakoby s nim převodovka ještě točila..asi půjdu rovnou do novýho z feldy..nějak nemám chuť tohle řešit..mám se připravit na nějaký problémy při výměně?..

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


4.10.08, 17:20
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Zůstal stát před zvednutými závorami, LOL :lol: .

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


4.10.08, 18:16
Profil ICQ

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
no jo cejtil sem se pěkně když sem otočil a nic...venku krásná zima, zapnu výstražný čumim na pojistky, pod kapotu..prostě panika :D a nakonec kladivo a dostal

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


4.10.08, 18:19
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz