Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.9.24, 11:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Milka - Škoda 105 S, 1977 
Autor Zpráva
rejpal

Příspěvky: 18223
Příspěvek 
Dobrá fialová krowka. :) Pokud je ta rez vzadu jen povrchová, šlo by to asi i bez vaření, při troše šikovnosti se dá vytvarovat zpátky ledacos, akorát se to pak musí pořádně odrezit a po natření základovkou některé nerovnosti i vytmelit.


19.8.08, 12:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 18
Bydliště: Jičín
Příspěvek 
Jo ta rez je opravdu povrchová, předtím tam byl pekný lesklý plech,ale jak říkám auto stojí venku takže to už zrezlo, už to mám ale ted obroušené na plech.
tady jsem četla, že někdo říká odrezovač ano, někdo zase, že ne, tak nevím, pak základovka, tmel, přebrousit, barva?


19.8.08, 12:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
milka píše:
Jo ta rez je opravdu povrchová, předtím tam byl pekný lesklý plech,ale jak říkám auto stojí venku takže to už zrezlo, už to mám ale ted obroušené na plech.
tady jsem četla, že někdo říká odrezovač ano, někdo zase, že ne, tak nevím, pak základovka, tmel, přebrousit, barva?


vyber si, ja odrezovač nepoužívam, drátený kotúč vo vrtačke je najlepší, alebo to vybrúsiť na čistý kov karboškou, potom základ...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


19.8.08, 13:32
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tudle Škodovku už jsem někdy viděl, nebyla před pár měsíci na www.sauto.cz?

A ta výměna motoru je možná zbytečná - podle toho co jsem si přečetl bych řekl že by dost možná pomohlo jen dobré seřízení :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


19.8.08, 18:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
tak ja na ty odrezovace osobne taky moc neverim...jak pise michalkatka...kotuc a obrousit..nebo proste smirkovej papir..zase poradne vybrousit no a pak pokud to chces mit jen aby to nezrezlo tak staci pretrit to misto zakadovkou..ja sem pouzival nejakou zakaldovku na lehke kovy nebo jak se to jmenovalo...ta byla dobra..no a pokud bude nekde potreba tak je dobre trosku vykitovat ..zalezi pak co od toho cekas...jiank s tim motorem to jak pise semik zalezi na serizeni .. na to by se chtelo podivat ze motor netahne tak to neznamena ze se musi vymenit ..


19.8.08, 20:04
Profil ICQ

Příspěvky: 18
Bydliště: Jičín
Příspěvek 
Jo jasně je to ona, chtěla jsem ji prodat, ale nakonec se stejně nenašel kupec a nebo to chtěl tak za 1000,-, ona sice ted má problémy s motorem, ale jinak je celkem zachovalá, takže je jí zase škoda, takže ji dám více do kupy a dojezdím.

No je fakt že tuhle barvu si pamatuje naprosto každý, bohužel i policajti, mám to fakt nevýhodu :lol:

Právě sháním někoho, kdo by mi to dal dohromady, ten motor hlavně, fakt pořádně, ale známý toho má ted hodně, a já potřebuji jezdit, nevíte někdo o někom spolehlivým a ne drahým, kdo by byl ochoten mi to dát motorově dohromady.
Jsem z Jičína, takže nějaké to okolí.
díky


19.8.08, 20:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz