Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 23:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Ondras83 - favorit 136 
Autor Zpráva
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
RedDriver píše:
Josef.Radocha píše:
Ondras83 píše:
Josef.Radocha píše:
To sem zvědavej, kdy se v tom zabiješ při tvém stylu jízdy

v tom se jezdit nebude :wink:
a mimochodem...za tu dobu, co mi to tady takhle porád píšeš jsi měl 2 bouračky :idea:
taky jezdím jiným typem vozu. Ono jinak se zastavuje Filcka a jinak ouža s 2pístkama bez posilovače brzd. Jinak až najezdíš se 742.xx to co já s nima nacouval tak můžeš komentovat muj stal jízdy. Jinak si myslím, že jezdím bezpečněji než ty. Teda aspoň podle toho co píšeš


tak máš jezdit tak, aby si to dobrzdil, co neubrzdíš neokecáš... a na tom nezáleží jaký máš auto, prostě si nedodržel odstup a je to...a nevím co do sebe tak rejete
o to beru. Jenže tady de o to, že bude určitě líp brzdit filcka než ouža aneb jak říká Fatal co si nenašlapeš to nemáš. Jinak Ondráši já ti do toho kecat nebudu ale hlášky typu dal sem si na gočárovce kolem delvity fábii atd. to je na ráno. Zaprvé je to město a docela provoz a navíc by mě zajímalo co bys dělal kdyby ti tam někdo vběhnul pod kola. Mě už se to párkrát stalo, že sem stál na brzdách jak kokot a jen se modlil ať tu piču nesrazím a to sem jel předpisově

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


22.3.09, 17:01
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek 
Jezděte jako lidi a ne jako ja ;-)


22.3.09, 17:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
trady píše:
Jezděte jako lidi a ne jako ja ;-)
to je slovo chlapa :D :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


22.3.09, 17:18
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
RedDriver píše:
Josef.Radocha píše:
Ondras83 píše:
Josef.Radocha píše:
To sem zvědavej, kdy se v tom zabiješ při tvém stylu jízdy

v tom se jezdit nebude :wink:
a mimochodem...za tu dobu, co mi to tady takhle porád píšeš jsi měl 2 bouračky :idea:
taky jezdím jiným typem vozu. Ono jinak se zastavuje Filcka a jinak ouža s 2pístkama bez posilovače brzd. Jinak až najezdíš se 742.xx to co já s nima nacouval tak můžeš komentovat muj stal jízdy. Jinak si myslím, že jezdím bezpečněji než ty. Teda aspoň podle toho co píšeš


tak máš jezdit tak, aby si to dobrzdil, co neubrzdíš neokecáš... a na tom nezáleží jaký máš auto, prostě si nedodržel odstup a je to...a nevím co do sebe tak rejete
o to beru. Jenže tady de o to, že bude určitě líp brzdit filcka než ouža aneb jak říká Fatal co si nenašlapeš to nemáš. Jinak Ondráši já ti do toho kecat nebudu ale hlášky typu dal sem si na gočárovce kolem delvity fábii atd. to je na ráno. Zaprvé je to město a docela provoz a navíc by mě zajímalo co bys dělal kdyby ti tam někdo vběhnul pod kola. Mě už se to párkrát stalo, že sem stál na brzdách jak kokot a jen se modlil ať tu piču nesrazím a to sem jel předpisově

já už to nebudu komentovat, já vim jak jezdim, vim co si za volantem můžu dovolit a vim, co si dovolujou ostatní řidiči a vzhledem k tomu, že většinou jezdim s mladou nebo s matkou, tak jako nějakej píčus v baworáku fakt nejezdim a že se párkrát smeknu na sněhu, všichni mě za to tady zbuzerujou, jak kdyby byli můj fotr a 3x jim píšu, že to bylo na letišti, ale pořád si melou svou, jakej sem magor a takhle, tak to mi je v celku u prdele...a nejlepší je, že to pořád řešíš ty pepo a pak se chlubíš, žes zkoušel fábku na sněhu a zůstals tam a 14 dní na to máš rozmrdanou škodárnu, že to v učňáku zpravujou tejden a pak ti píšou, že to ještě nemáš....já už to řešit nebudu, jak debil nejezdim, občas se svezu, to je pravda, ale nehazarduju :!: :wink: ...jeslti se to někoho dotklo, tak sorry :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


22.3.09, 18:37
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
mě se nemá co dotknout. Škodárna byla moje chyba. Prostě sem to nedobrzdil a to nevokecám jak už tu bylo napsáno. Jenže třeba s fábii sem se nechlubil. Spíš to mělo bejt varování, že i ve 40km/h (u fabie si myslím hodně bezpečná rychlost) se může stát, že se prostě na rozbředlém sněhu zvedne a udělá si co chce. Taky mě štve, že mám pověst notorického bořiče plechů, ale při tom co já najezdím tejdně tak ten průměr nehod není zas tak velkej. Znám desítky vocasů co v tom příkopu sou "denně" a nebo omlacujou auta na parkingu "ob den". Ono za necelý 3 tejdny nalítat 1300km na trasách kde je max 26km přejezd http://smapy.cz/#x=137167136@y=136575391@z=9@mm=ZP@sa=r@st=r@srq=route(fast,toll):nov%C3%A9%20m%C4%9Bsto%20nad%20metuj%C3%AD%3Erychnov%20nad%20kn%C4%9B%C5%BEnouje docela dost ne? Jinak stodváca má hlavní problém, že tuponi neuměj složit topení u škodovky a mistr nato nemá taky čas když jich hlídá deset.

Edit jinak teda jezdím ještě jednu delší trasu ale to je jen vo fous http://smapy.cz/#x=137240542@y=136682618@z=9@mm=ZP@sa=r@st=r@srq=route(fast,toll):obec%20Nov%C3%A9%20M%C4%9Bsto%20nad%20Metuj%C3%AD,%20okres%20N%C3%A1chod%3Eobec%20N%C3%A1chod,%20okres%20N%C3%A1chod%3Eobec%20Javornice,%20okres%20Rychnov%20nad%20Kn%C4%9B%C5%BEnou

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


22.3.09, 19:03
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
já bych to nehrotil...mě třeba nasralo, když sem obul na oktávku letní, protože tam něco klepalo a měl sem podezření na kola, že sem sem napsal poznatek, že ty letní gumy na díslovejch 90 koních sou nahovno, že se s tim nedá jet a tak, jak se to přišlápne, tak to na 4ku začne hrabat a nebrzdí to vůbec, tak sem byl hned Martinem OO7 "sejmutej" že se svejma těžkejma nohama nemám vůbec líst za volant atak, že sem debil, když neumim jezdit na letních v zimě, že se to dá s přehledem...prostě mě už to je jedno, já vim jak jezdim, každej to o sobě víme a nepotřebujem si to přečíst na netu, no a že se občas někde něco zboří, to čeká každýho a patří to k tomu :wink:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


22.3.09, 23:42
Profil ICQ

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Ondras83 píše:
že se občas někde něco zboří, to čeká každýho a patří to k tomu :wink:


Mě se to zatim s úspěchem vyhýbá.


23.3.09, 06:49
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Ondras83 píše:
že se občas někde něco zboří, to čeká každýho a patří to k tomu :wink:


Proboha! Jen to ne! :? :lol: Ale je fakt, že už jsem se taky opřel při vjezdu k nám na zahradu o sloupek u plotu. :roll: Naštěstí jenom rupl zakytovaný lem blatníku, takže se prakticky nic nestalo.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


23.3.09, 10:14
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
gokralik píše:
Ondras83 píše:
že se občas někde něco zboří, to čeká každýho a patří to k tomu :wink:


Proboha! Jen to ne! :? :lol: Ale je fakt, že už jsem se taky opřel při vjezdu k nám na zahradu o sloupek u plotu. :roll: Naštěstí jenom rupl zakytovaný lem blatníku, takže se prakticky nic nestalo.

no, já sem na dvoře, když mi bylo asi 14 nacouval favoritem fotroj do oktávky, pak sem nevybral zatáčku a šoupnul to do vrat u dílny (taky asi v 15)...pak sem jedno pičoval na prachu a pozadu šla felda do škarpy a nakonec v zimě...zatim se nikdy nic nestalo, akorát u tý oktávky se musel nacvaknout nárazník zpátky, jinak bez újmy na zdraví a na autě....ty nárazy, to bylo, když sem neměl řidičák a bylo to na dvoře, s našima autama no a to 2x bylo v podstatě z vlastní blbosti....

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


23.3.09, 18:10
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
nezapomínej na tu škarpu jak tě z ní nevytáh ani traktor :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


23.3.09, 18:22
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Sadra17 píše:
nezapomínej na tu škarpu jak tě z ní nevytáh ani traktor :lol:
a mě bude buzerovat, že sem poslal fábii do škarpy :D :D :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


23.3.09, 18:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
...nakonec v zimě...

já na to nezapoměl a neřikám, že sem nikdy neměl karambol, ale naštěstí to nebylo újma na zdravý a na plechách...

kdybych jezdil, jak tady všichni píšou, tak bych nedojel ani na sraz :lol:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


23.3.09, 19:55
Profil ICQ
Junior TW team
Uživatelský avatar

Příspěvky: 769
Příspěvek 
panebože, vy dva snad neřešíte nic jinýho než omačkaný plechy:)

_________________
Junior TW team
RedDriver Škoda 120L
Garáž: http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=15221


23.3.09, 20:30
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
RedDriver píše:
panebože, vy dva snad neřešíte nic jinýho než omačkaný plechy:)

néééé 8)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


23.3.09, 22:18
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
RedDriver píše:
panebože, vy dva snad neřešíte nic jinýho než omačkaný plechy:)
nezáviď a pojď se přidat. Jinak Ondro na Tebe furt nemám icq tak se mi prosím ozvy.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


23.3.09, 22:37
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz