Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 11:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 bany.xf.cz - Škoda 125L 

Líbí se?
Ano 88%  88%  [ 14 ]
Ne 6%  6%  [ 1 ]
Chtělo by to upravit... dopíšu v příspěvku 6%  6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 16

 bany.xf.cz - Škoda 125L 
Autor Zpráva
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
bany.xf.cz píše:
Moc bych s váma chtěl na ten sraz. Ale eště nemám řidičák. :-( Budu ho mít až někdy v listopadu. :-( Tak snad příští rok. :-)
A to nemáš někoho, kdo by to odřídil za tebe?


24.5.07, 18:31
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 675
Bydliště: Kyšice
Příspěvek 
Vít Široký píše:
bany.xf.cz píše:
Moc bych s váma chtěl na ten sraz. Ale eště nemám řidičák. :-( Budu ho mít až někdy v listopadu. :-( Tak snad příští rok. :-)
A to nemáš někoho, kdo by to odřídil za tebe?


Jj někoho sežeň, takovej skvost nemůže na TW srazu chybět :) .

_________________
Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P.
http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI


24.5.07, 18:33
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
Thobiash píše:
Vít Široký píše:
bany.xf.cz píše:
Moc bych s váma chtěl na ten sraz. Ale eště nemám řidičák. :-( Budu ho mít až někdy v listopadu. :-( Tak snad příští rok. :-)
A to nemáš někoho, kdo by to odřídil za tebe?


Jj někoho sežeň, takovej skvost nemůže na TW srazu chybět :) .


No problém je, že jsme z Ústí. Je fakt že by sme mohli zrovna v tohle období k prababičce - Počátky, okres Pelhřimov - ale to by asi jela babička nebo mamka a to se mi moc nechce. :-( No prababička má taky něco nádhernýho a prej to asi podědim. :-) http://www.bany.xf.cz/skoda100.htm
Jinak úvodní stránka je www.bany.xf.cz/index2.htm Nejlepší je spustit to v Internet Exploreru. Kdyby bylo dost řidičů, mohlo by to jet s náma. :-)
No kdyby chtěl někdo moje ICQ, tak je to 332-251-245. :wink:


24.5.07, 19:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
Tak dneska proběhne zátěžová zkouška...
Poprvý pojede takovou dálku.
Ústí nad Labem -> obec Počátky, okres Pelhřimov. Po dálnici D8 a D1. Tak uvidíme. Napíšu jak to probíhalo a možná přiložim i video. :-)

_________________
http://fb.com/BJpolepy


22.6.07, 09:37
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
bany.xf.cz píše:
Tak dneska proběhne zátěžová zkouška...
Poprvý pojede takovou dálku.
Ústí nad Labem -> obec Počátky, okres Pelhřimov. Po dálnici D8 a D1. Tak uvidíme. Napíšu jak to probíhalo a možná přiložim i video. :-)


Do Počátek :?: :?: :?:

Tam jezdim s otcem každý rok (24.12) protože se tam narodil... :lol:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.6.07, 10:29
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
Tam jezdim s otcem každý rok (24.12) protože se tam narodil... :lol:[/quote]


Hele,do Počátek sme jezdily 15 let s bráchou,je tam léčebna Sv.Kateřiny......známe to tam jako doma a příroda je tam něco nádhernýho,často tam jezdíme zasvzpomínat na staré časy a navštívit zdravotní sestry který se onás staraly,sme pořád přátelé....škoda že tu léčebnu zavřeli,jinak to byla léčebna pro onemocnění cest dýchacích.....aby ste nemyslely že sem jezdil do nějakýho cvokhausu.... :D

_________________
Obrázek


22.6.07, 11:20
Profil ICQ

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
A to jsem si myslel jaká prdel ty Počátky jsou, že je nikdo nezná :lol: :lol: :lol:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


23.6.07, 09:42
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Všechno má své počátky ;)

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


27.6.07, 14:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
No jo, je to kousek odtamtuď. :-)
Jinak, když už jsem tu - tak dojem z jízdy dobrej. :-) Je fakt že to nad 140 moc na rovince nejelo...
Když jsme poprvý vjeli na dálnici a zrychlili, tak nad 110 km/h se začel klepat volant. Dál cesta dobrá až na to že bylo slyšet jak to všude profukuje. :-( To je dost nepříjemný. No průjezd Prahou a zácpa za Prahou (popojíždění asi hodinu) proběhla bez vaření a s vypnutym topením, takže chlazení vyborný. Mimochodem tři felicie jsem viděl vařit... Při rychlosti 130 km/h začlo kvílet kolo. To se ale při spáteční cestě uklidnolo a už nekvičelo ani při 140 km/h. Jinak ať byl vítr jakejkoliv, seděla na silnici výborně. No a za pelhřimovem do nás z boku naběhla pitomá srnka. Naštěstí na autě kromě mokrýho špinavýho pruhu nezůstalo po srnce nic. Takže dojem z jízdy výbornej, no mohla by líp akcelerovat, ale podívám se na předstih a další věc, že bylo slyšet u předníchh oken vítr, což mi dost vadí a asi proti tomu něco udělám. Ještě ale nevim co. :(

_________________
http://fb.com/BJpolepy


27.6.07, 14:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
Proti tomu prokukování kolem oken se dává třeba průhlednej silikon. Viděl jsem to u Šemikova Rapida a interiér je celkově tišší.

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


27.6.07, 14:53
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
hans píše:
Proti tomu prokukování kolem oken se dává třeba průhlednej silikon. Viděl jsem to u Šemikova Rapida a interiér je celkově tišší.
No ono prokukovat ven je dobrý. Ale ten průvan mi vadí. :lol:
No hele, díky, zkusim to. :-)
A to se dává kolem toho trojůhelníčku viď? No, vyjadřuju se jak id_ot... :oops:

_________________
http://fb.com/BJpolepy


27.6.07, 14:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
Jestli si dobře pamatuju, tak Šemik ten trojúhelník vyndaval, opatlal silikonem, dal zpátky a nakonec oříznul, co vylezlo.
Ale počkej si radši, až se k tomu vyjádří on, já o tom jenom slyšel :wink:

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


27.6.07, 15:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
Thobiash píše:
Vít Široký píše:
bany.xf.cz píše:
Moc bych s váma chtěl na ten sraz. Ale eště nemám řidičák. :-( Budu ho mít až někdy v listopadu. :-( Tak snad příští rok. :-)
A to nemáš někoho, kdo by to odřídil za tebe?


Jj někoho sežeň, takovej skvost nemůže na TW srazu chybět :) .


No no nooo. Ty seš skvost.

_________________
Škoda 105L r.v. 1977. Karoserie 120, upravy podvozku, nový lak, sedačky z eRka, chystám nový motor, spousta lakování... nápravy atd. Více v GARÁŽI


27.6.07, 15:20
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Jo, tak i já řešil to profukování okolo trojúhelníčků v předních dveřích.

Takže, za prvé je nutno sundat tepecírunk dveří a těsnění oken. Pak sundáš stahovací sklo, které drženo dole v takovém plechovém vinglu, který je na ten vlastní pojezd přišroubovám matičkou M6. tu vyšroubuješ a sklo opatrně položíš volně na spodek dveří. Pak vyšroubuješ další šroub M6 který drží přední lištu ve které to sklo jezdí a z druhé strany je ten trojúhelník (dole na dveřích)
Dále vyšroubuješ ještě jednu matici M6 která je jakoby pod dolní hranou toho trojúhelníku. Uvidíš ji když se podíváš do vnitřku dveří zespoda. Pak vyšroubuješ křížový šroub M5 který je zezhora dveří, jakoby nad skly. teď už půjde vodící lišta ven. Nemusíš ji vyndávat celou ze dveří, stačí ji jen trochu posunout dozadu. Nyní můžeš vyndat sklo trojúhelníku, umýt ho a odmastit. Teď přijde na řadu průhledný silikon. Natlačíš ho do držek v těsnění kam přijde to sklo (nešetři, co vyleze se pak dá snadno oříznot žiletkou) hlavně ho dej dost do toho přechodu rám dveří - vodící lišta pro sklo. Vrazíš tam zpět ten trojúhelník, pořádně přitlačíš aby si tam vlezl jak má, namotuješ zpět vodící lištu a pro sychr můžeš dát kousek tlustčí gumy pod dolní hranu toho trojúhelníkovýha skla. Ale není to nutné. Nyní složíš zbytek a je to hotovo. Po zaschnutí silikonu ho ořízneš¨a tím je to dokončeno definitivně :wink:

Btw - až bude zpět dávat to stahovací sklo, neutahuj hned na krev tu matici m6 u toho vinglu. Jen to nasaď a tu matici utáhni až s tím párkrát sjedeš nahoru a dolů aby si to sedlo :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


28.6.07, 08:51
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 330
Bydliště: Pardubice a okolí
Příspěvek 
Tak ta je moc peknka jak kdyz vyjela z linky!!!

_________________
Škoda Rapid 130. Rok výroby 1984, výkon 43 kW


28.6.07, 09:49
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz