| Autor |
Zpráva |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 22.6.14, 19:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Tak jsem trošku vyzdobil garáž a včela měla Žlutka před dnešním srazem moc dobrou společnost. 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 19.7.14, 23:14 |
|
 |
|
Kluci z Paky
Vývojář
Registrován: 27.3.14, 23:26 Příspěvky: 3834 Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Hezká stáj..... 
_________________ Renault Megane II combi 1.6 16V '05 Ex auta: Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03 Peugeot 106 1.1 '02 Fáčko 136L '89 Bělouš Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka Š Felda 1.3 MPI Combi '97 Fáčko 1.3 Lxi '93 Š 120 LS '78 Beruška
|
| 19.7.14, 23:20 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Kóča je pěknej vůz
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 20.7.14, 01:01 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Tak jsem byl včera zvážit auto. Rovných 1000kg, takže přes zimu se bude silně hubnout. Pryč jde muzika, tlumení, část čalounění, tak uvidíme jaká cifra tam bude svítit za rok. 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 28.8.14, 21:09 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
700 kg ?? 
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 29.8.14, 14:15 |
|
 |
|
trady
Registrován: 2.10.08, 09:49 Příspěvky: 3491 Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
1020 
|
| 29.8.14, 15:57 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Váha je na obrázku 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.8.14, 17:49 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Fotomontaz. 
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 29.8.14, 18:01 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Fotka ve fotce 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.8.14, 18:02 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
no tyhle vahy vazi kolik +- 10 kilo ?? ja psal kolik bude zestihlovaci kura 
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 29.8.14, 18:06 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
21lukas: Na 700kg se s eMkem dostat znamená už opravdu čistý závoďák. Tak daleko zas úplně nepůjdu, ale 800 - 850kg by bylo pěkné 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 29.8.14, 18:26 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14999 Bydliště: Havířov
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
š120 a váha kolem 1000 kg?  Kolik má origo? Kolem 850kg myslím, ne?
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 29.8.14, 21:28 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Ano, ale jenom teoreticky.
Krome toho auta s vlecenou napravou mají mit o něco vic, asi 870kg.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 29.8.14, 21:57 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
Tuner#2: audio od Tebe podruhé odkupovat nebudu, to by mi to už nejelo vůbec 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 30.8.14, 00:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|