Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 162  Další
 Chemer - Škoda 120L Vořech 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
:sick: :sick: :sick: Tak to je už úplně Tuzing Sádro...

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


28.10.10, 20:23
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Jo mohl bych ty svoje umyt zase :P

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


28.10.10, 20:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No já bych nejradši už meteory nenasazoval a spíš nasedal do jinýho auta, ale kdoví, zda to stihnu. :roll:


28.10.10, 21:10
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
ty lanovody:
ja to delal kdyz bylo auto nacouvany na rampe, je treba se trefit do direk v tunelu no, mit sundany kryt nadrze,sundany bubny..zas takova pakarna to neni,pokud mas garaz a misto pod autem..vmrazu pod spinavym autem a snehem vsude okolo by mi asi jeblo..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


28.10.10, 22:41
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.08, 21:56
Příspěvky: 6811
Bydliště: Slezsko
Příspěvek 
Sadra17 píše:
poklice z feldy nevypadaji zle :wink: ale jedna nová stojí asi 300,- :(

já jsem je na autě měl, když jsem ho před léty koupil, než mi to nějaká svině šlohla :evil:
ale postupem času se občas našly nějaké válet kolem cesty, takže tam opět jsou
a nevídím v tom žádný tuzink


28.10.10, 22:45
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Mě se felďácký poklice na 742 nelíběj.

Zejtra to risknu a vyrazim na STK. Sice jsem nedotáhl jeden svislák (sakra proč to nešlo?) a nepromazal lanovody, ale musim ho ukecat.


28.10.10, 23:05
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Teď jsem si přečetl o těch lanovodech v Andrtovi a o sundavání bubnů tam nepíše. Tak já zase nevim.


28.10.10, 23:45
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
A ještě jedna věc. Ten čep na vahadle ruční brzdy je zajištěnej závlaškou zespoda. Takhle to tam nandali ve výrobě? Protože jinak mě nenapadá nic jinýho, než kvuli posunutí do jiný díry vyndat celou páku. :sick:


28.10.10, 23:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
Matthes píše:
Jo mohl bych ty svoje umyt zase :P


Počkej ty s tím někam jezdíš? Když jsem viděl tvoje auto, tak to vypadalo jako důchodcovský vozidlo na víkendy za hezkýho počasí :lol:
Ale to jak je to vysoko se mi dost líbilo, co tam vlastně máš za pružiny?


29.10.10, 03:07
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
chemer píše:
Teď jsem si přečetl o těch lanovodech v Andrtovi a o sundavání bubnů tam nepíše. Tak já zase nevim.


a jak ten lanovod nasadíš na páku uvnitř bubnu ? :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


29.10.10, 08:55
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
paži: Vsechny pruziny jsou original. Teda zadek je origo 130.

chemer: No bubny sundat opravdu musis :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


29.10.10, 09:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No tak ten nedotaženej svislák hned hlásil jako že vůle je pořád a u toho druhýho prej stále taky nějáká. No na gumy jen hodil očko a ručku ani nekontroloval. Byl to jinej technik a byl fakt "lepší". :lol:
Říkal jsem, že se stejně chystám přesedlat v rozmezí půl roku, tak říkal, že je ani nemám měnit. Uvidíme.


29.10.10, 10:46
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Dnes jsem se pustil do zkracování předních pružin.
Začal jsem levou. Ubral jsem jí 1/2 závitu, celkem už 1 závit. Bylo to málo , jak se ukázalo po složení, takže pravou jsem vzal o 3/4 závitu. Po složená je předek stále vysoko, opticky asi i výš než zadek ale víc už asi ubírat nebudu.
Zítra ještě uberu tu 1/4 na levý straně, aby to bylo stejný.

Chyby:
U první prižiny jsem si zapoměl zatrhnout pozici šroubu na spodním rameni, takže mě čeká geometrie.
U první pužiny jsem zapoměl vyndat tu vrchní gumu, takže jsem tam neposedil pružinu správně.
Po složení první pružiny (levý) jsem to jel project, načež (sloveso) nehorázný rány do volanu. Povolený pravý kolo.
Řezání první pružiny kotoučkem, kterej vůbec nebyl na železo.


6.11.10, 17:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Pěkně se do toho pouštíš :) . Mohl bys mi to taky někdy vyfotit ? Já mám ty šrouby tak zabetonovaný, že bych je snad musel uřezat, závlačky pořádně ani vidět nejsou.

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


6.11.10, 17:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Že se ti to ještě chce dělat, v tomhle počasí 8) Nemáš foto výška před/po?

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


6.11.10, 17:44
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2429 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 162  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.035s | 11 Queries | GZIP : Off ]