Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 482 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Další
 Sharpers - Felicia GLXi - Elvíra 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
no, známý kupuje fábii, felicie půjde na ekolikvidaci z důvodu najetých 250tis km a celkové koroze....byl sem se zeptat na ekolikvidaci co na autě může chybět....domluvil sem se se znamym...a vychazi to teda tak , že dám 6000 známému za díly a 500 na likvidaci jako nekompletní auto, teda za 6500 dostanu :

-Altík, nejsilnější co byl ve feldách, má natočeno 10tis km
-baterka 56Ah, půl roku stará
-čelní sklo , nadherne, na autě necelý rok
-ani ne tyden stary rozdělovač, kabely k svičkam a svičky
-měsíc starý komplet výfuk
-krásné seačky, tapecy, palubku, strop, plato, koberce, plasty, motorky centrálu,
-nezhnité 5.dveře , PP blatník a přední čelo, oba nove po nehodě pře rokem
-oba narazniky, černe, přední rok stary s mlhovkama
-sada zimnich kol na plechách + sada letních na 13" alu
-topení, chladič
- řídící jednotka 50kw BMM
-přední stěrače i s motorky, lištu s ostříkovači, zadní ostřikovač, zadní stěrač i s motorkem, nádobku na vodu do stříkačů i s motorkama
-přední světla , nové po té nehodě, original Hella, zadní světla , hydroštěly předních světel
- řj centrálu, pojistkovku, dráty a kabely co jsou pod palubkou
- zpětné zrcátka, blinkry z blatníků


myslím že zatu cenu super, hodně dílů zánovních takže poho, většina pujde do moji felinky, a ty z moji felinky hodim do frcu...rozebirat to budu přišti tyden, pak i hodim fotky....

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


13.3.09, 20:31
Profil
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
dyt ty nemáš schnilý pátý vrata :shock:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


13.3.09, 20:53
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
Sadra17 píše:
dyt ty nemáš schnilý pátý vrata :shock:


nemam, jenom trochu pod lištou ale chuj s tym, sice tam je dira naskrz ale neřešit, ty z te feldy beru jen proto že sou necele dva roky stare upe paradni, zdravoučke tak přece jim to tam nenecham :P

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


13.3.09, 22:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
lord_sef píše:
no hele, a nebylo by lepsi se domluvit s tim znamym at feldu odhlasi a vzit si ji celou?? vyslo by te to na 00 nic... max neco za odhlaseni...


a odhlasis to bez papiru o ekolikvidaci asi jak ? řeši se to tu už měsíc, bez eko neodhlasiš, když napišeš že změni učel užiti začne řizení ve kterem to prošetří, miliony papiru, starosti, a navic co bych dělal s ohnitym skeletem, motorem co ma 250tis za sebou a napravama ktere na našich cestach jezdi 150tis km bez oprav....takhle to bude nej

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


13.3.09, 23:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
do riti uz s autem....dneska sem prijel z ovy, v aute smrad jak cip, predni kola upe teple, zustava zakousnuta leva brzda... :roll: to zas bude penez

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


14.3.09, 22:37
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
rozebrat a rozchodit/promazat je zadarmo :D

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


14.3.09, 22:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
Obrázek

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


17.3.09, 17:52
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.5.07, 21:07
Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
nahradni dily...kupa nahradnich dilu :lol:

Obrázek

nova kola....celkem sluši

Obrázek

večer...
Obrázek

kupa dílů...
Obrázek

tak celkově ...
Obrázek

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


28.3.09, 19:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
krása!! :shock: :wink: 8) 8) ...stejně felda je hezký auto :-D...

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


28.3.09, 19:56
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Ondras83 píše:
krása!! :shock: :wink: 8) 8) ...stejně felda je hezký auto :-D...


Možná nejhezčí, co kdy ze škodovky vyjelo (z novodobé historie). To auto je prostě sympatické a krásně zakulacené. A taky si ještě designéři v té době nepotřebovali zvedat ego všelijakými příšernými patvary.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


28.3.09, 20:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
gokralik píše:
Ondras83 píše:
krása!! :shock: :wink: 8) 8) ...stejně felda je hezký auto :-D...


Možná nejhezčí, co kdy ze škodovky vyjelo (z novodobé historie). To auto je prostě sympatické a krásně zakulacené. A taky si ještě designéři v té době nepotřebovali zvedat ego všelijakými příšernými patvary.

přesně tak...sice každej řiká, že to je hodně faceliftovanej favorit, ale i tak, prostě sympatický, nenáročný, levný vozítko pro mladý, střední i starý :wink: ...v podstatě nikoho neurazí....(ikdyž si nedokážu představit, jak strejc přesedlá z X5tky do feldy :lol: :lol: )

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


28.3.09, 20:08
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
lord_sef píše:
jee:D vidim ze mas stejne kola jako ja... 14ky z feldy atlanta

:-D :lol:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


29.3.09, 11:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Super vzhled. Ty kola tomu fakt prospěli.

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


29.3.09, 12:32
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
lord_sef píše:
Ondras83 píše:
lord_sef píše:
jee:D vidim ze mas stejne kola jako ja... 14ky z feldy atlanta

:-D :lol:


a ty je mas taky?:D

jj..ale 13tky..ty 14 maj na mě moc vystrčenej střed

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


29.3.09, 13:33
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
lord_sef píše:
a ty je mas taky?:D


jestli dobře prodám moje bmw disky tak je budu mít taky :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


29.3.09, 13:43
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 482 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 10 Queries | GZIP : Off ]