Sharpers - Felicia GLXi - Elvíra
| Autor |
Zpráva |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
no, známý kupuje fábii, felicie půjde na ekolikvidaci z důvodu najetých 250tis km a celkové koroze....byl sem se zeptat na ekolikvidaci co na autě může chybět....domluvil sem se se znamym...a vychazi to teda tak , že dám 6000 známému za díly a 500 na likvidaci jako nekompletní auto, teda za 6500 dostanu :
-Altík, nejsilnější co byl ve feldách, má natočeno 10tis km
-baterka 56Ah, půl roku stará
-čelní sklo , nadherne, na autě necelý rok
-ani ne tyden stary rozdělovač, kabely k svičkam a svičky
-měsíc starý komplet výfuk
-krásné seačky, tapecy, palubku, strop, plato, koberce, plasty, motorky centrálu,
-nezhnité 5.dveře , PP blatník a přední čelo, oba nove po nehodě pře rokem
-oba narazniky, černe, přední rok stary s mlhovkama
-sada zimnich kol na plechách + sada letních na 13" alu
-topení, chladič
- řídící jednotka 50kw BMM
-přední stěrače i s motorky, lištu s ostříkovači, zadní ostřikovač, zadní stěrač i s motorkem, nádobku na vodu do stříkačů i s motorkama
-přední světla , nové po té nehodě, original Hella, zadní světla , hydroštěly předních světel
- řj centrálu, pojistkovku, dráty a kabely co jsou pod palubkou
- zpětné zrcátka, blinkry z blatníků
myslím že zatu cenu super, hodně dílů zánovních takže poho, většina pujde do moji felinky, a ty z moji felinky hodim do frcu...rozebirat to budu přišti tyden, pak i hodim fotky....
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 13.3.09, 20:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
dyt ty nemáš schnilý pátý vrata 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 13.3.09, 20:53 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
Sadra17 píše: dyt ty nemáš schnilý pátý vrata 
nemam, jenom trochu pod lištou ale chuj s tym, sice tam je dira naskrz ale neřešit, ty z te feldy beru jen proto že sou necele dva roky stare upe paradni, zdravoučke tak přece jim to tam nenecham 
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 13.3.09, 22:55 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
lord_sef píše: no hele, a nebylo by lepsi se domluvit s tim znamym at feldu odhlasi a vzit si ji celou?? vyslo by te to na 00 nic... max neco za odhlaseni...
a odhlasis to bez papiru o ekolikvidaci asi jak ? řeši se to tu už měsíc, bez eko neodhlasiš, když napišeš že změni učel užiti začne řizení ve kterem to prošetří, miliony papiru, starosti, a navic co bych dělal s ohnitym skeletem, motorem co ma 250tis za sebou a napravama ktere na našich cestach jezdi 150tis km bez oprav....takhle to bude nej
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 13.3.09, 23:24 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
do riti uz s autem....dneska sem prijel z ovy, v aute smrad jak cip, predni kola upe teple, zustava zakousnuta leva brzda...  to zas bude penez
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 14.3.09, 22:37 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
rozebrat a rozchodit/promazat je zadarmo 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 14.3.09, 22:38 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 17.3.09, 17:52 |
|
 |
|
sharpers
Registrován: 10.5.07, 21:07 Příspěvky: 2136 Bydliště: Havířov
|
nahradni dily...kupa nahradnich dilu
nova kola....celkem sluši
večer...
kupa dílů...
tak celkově ...

_________________ minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla
|
| 28.3.09, 19:36 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 28.3.09, 19:56 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Možná nejhezčí, co kdy ze škodovky vyjelo (z novodobé historie). To auto je prostě sympatické a krásně zakulacené. A taky si ještě designéři v té době nepotřebovali zvedat ego všelijakými příšernými patvary.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 28.3.09, 20:02 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
gokralik píše: Možná nejhezčí, co kdy ze škodovky vyjelo (z novodobé historie). To auto je prostě sympatické a krásně zakulacené. A taky si ještě designéři v té době nepotřebovali zvedat ego všelijakými příšernými patvary.
přesně tak...sice každej řiká, že to je hodně faceliftovanej favorit, ale i tak, prostě sympatický, nenáročný, levný vozítko pro mladý, střední i starý  ...v podstatě nikoho neurazí....(ikdyž si nedokážu představit, jak strejc přesedlá z X5tky do feldy  )
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 28.3.09, 20:08 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
lord_sef píše: jee:D vidim ze mas stejne kola jako ja... 14ky z feldy atlanta

_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 29.3.09, 11:42 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
Super vzhled. Ty kola tomu fakt prospěli.
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 29.3.09, 12:32 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
lord_sef píše: Ondras83 píše: lord_sef píše: jee:D vidim ze mas stejne kola jako ja... 14ky z feldy atlanta  a ty je mas taky?:D
jj..ale 13tky..ty 14 maj na mě moc vystrčenej střed
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 29.3.09, 13:33 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
lord_sef píše: a ty je mas taky?:D
jestli dobře prodám moje bmw disky tak je budu mít taky 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 29.3.09, 13:43 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|