Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 23:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 No_-_name "Kendy Bílá" 1998 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
hoši, tak sem zahledal a je to přesně tenhle... http://www.jh6.cz/Web/produkty.php?action=Autolift

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


18.12.07, 15:56
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 533
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek 
já bych tam pochopitelně neřádil sám, ale pod dohledem :) jinak, tenhle zvedák je zajímavej, to jsem nikdy neviděl :)


18.12.07, 18:13
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
no_-_name píše:
já bych tam pochopitelně neřádil sám, ale pod dohledem :) jinak, tenhle zvedák je zajímavej, to jsem nikdy neviděl :)

je zajímavej a je v poho....fotřik to tenkrát kupoval někde na moravě asi za 8000...drží do dnes a nezacházelo se s nim dobře...kvalitka....

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


18.12.07, 19:11
Profil ICQ
rejpal

Příspěvky: 18222
Příspěvek 
Ondras83 píše:
hoši, tak sem zahledal a je to přesně tenhle... http://www.jh6.cz/Web/produkty.php?action=Autolift


Dovolím si dva dotazy mimo téma: Jak je zajištěno, že auto z toho zvedáku nesklouzne? Je možné měnit šířku podle šířky auta (prahů)?


19.12.07, 09:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
fatal píše:
Ondras83 píše:
hoši, tak sem zahledal a je to přesně tenhle... http://www.jh6.cz/Web/produkty.php?action=Autolift


Dovolím si dva dotazy mimo téma: Jak je zajištěno, že auto z toho zvedáku nesklouzne? Je možné měnit šířku podle šířky auta (prahů)?

na tom zvedáku, kde dosedá na prahy je taková pěna, takže to auto tam drží vlastní vahou zabořený na těch držákách, takže nespadne, v zlastní zkušenosti můžu potvrdit, že se ani nehne
nastavovat podle šířky auta nejde, ale ty plochy, na kterejch to sedí jsou široký asi 15cm, takže tam je rozpětí na každou stranu dostatečný, my sme na tom zvedali od trabanta po kotávku a všechno OK, no a na těch stránkách na tom zvedaj i superba, takže by to mělo bejt OK

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


19.12.07, 15:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 533
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek 
Piče :( Pracoval jsem na festivalu Votvírák v Milovicích. Parkoval jsem na parkovišti pro zaměstnance a v ten den, kdy večer byli Kabáti a bylo natřískáno jsem viděl, jak lidi chčijou skrz plot na auta a i tam, co jsem parkoval. Tak jsem si autem přejel o kus dál, do jiný řady. Ta řada už ráno byla podstatně menší a odpoledne, když jsem přišel k autu, tak tam stálo téměř vprostřed parkoviště samo. Na pravým boku mě čekalo super překvápko, viz fotky... Okolo pochopitelně nikde nikdo, ani vzkaz za stěračem.

Tak jsem šel za sekuriťákama a oni že to viděli, že to byla nějaká ožralá holka a malej stříbrnej Nissan Micra, ať si obejdu parking, že tam někde bude... Inu, našel jsem Micru a vedle ní nějakýho týpka, kterej věděl, komu auto patří. Nasranej jsem došel na místo určení a tam stál borec od tý ožralý krávy. Docela měl ze mě nahnáno, ale vzal to na sebe, aby přítelkyně nepřišla o papíry a teď to řeší Allianz a uvidíme co z nich vypadne. Mám od něj podepsanou odpovědnost za škodu, tak snad to půjde. A to mi ještě druhej den volal, že mi prachy dá na ruku, aby se to tatík (jemu patří Micra) nedozvěděl... Už měl smůlu, já čekám na rozpočet od pojišťovny a podle toho, kolik budou chtít v servisu se rozhodnu, jestli to nechám zaplatit Aliianz a tatík přijde o bonusy a pokud částka z pojišťovny bude nižší než požadovaná servisem, tak ho to nechám zaplatit na ruku. Nemám vůbec představu, kolik to může bejt, ale odmítám platit za cizí debilitu. Jsem naštvanej, protože auto je dvoumístné :( Co myslíte vy? Známej říkal, že může bejt klidně zlomenej práh a B sloupek zamáčklej dovnitř, já to nepoznám. Střecha se nebortí.

http://zajcewww.sucks.cz/auto/


achjo :cry:


1.7.08, 20:30
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 533
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek 
tak auto jde na správku ve čtvrtek, asi se už při té příležitosti udělá všechno... v sobotu mě stavěli policajti, že prej mám na autě ostrý hrany :roll: naštěstí jen domluva, ale příště prý za dva tisíce. Vopruz :|

jo, a jde nějak blbě posouvat sedačka spolujezdce, mám pocit, že asi bude něco v nepořádku...


8.7.08, 20:21
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 533
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek 
Tak nic, vše jinak :) Aneb jak jsem již psal na feliciaklubu:Král je mrtev, ať žije král :))


3.10.08, 21:43
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Tak jak teda dopadla bílá?

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


4.10.08, 16:03
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 533
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek 
Dají se na ní dveře z vrakoviště a vezme si ji táta mojí přítulkyně. Na stavbu :|

_________________
Mrs. Green


4.10.08, 17:31
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
no_-_name píše:
Dají se na ní dveře z vrakoviště a vezme si ji táta mojí přítulkyně. Na stavbu :|
škoda jí, ale posloužila a sloužit bude dál.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


4.10.08, 18:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
nj...doufám, že po stavbě bude ještě schopna....poslední dobou vidim dost vykráglovanejch felinek na prodej a nikoho to asi ani moc nesere :roll: :sick:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


5.10.08, 11:06
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Ondras83 píše:
nj...doufám, že po stavbě bude ještě schopna....poslední dobou vidim dost vykráglovanejch felinek na prodej a nikoho to asi ani moc nesere :roll: :sick:
Mě to třeba se.. jenže co stím udělám? Mohl sem mít LaK 1,6 combi za 29 900,- nevyšly peníze no a ted nedávno ji odtáhli do šrotu(bohužel nevim kam)

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


5.10.08, 22:51
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz