Příběh no.? - str. 124 nový projekt !
| Autor |
Zpráva |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
když pominu vývoz do jižních zemí tak 90% tdi maji 120 a víc altíky
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 16.1.16, 13:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Tak nová baterka na místě. Je to 353-ka (353x175x190 mm) 100Ah / 800A a místa je kolem ještě spousty. Jen jsem musel poupravit "svorkovnici" pojistek ... Jo a točí náramně !  nerez vzpěry kapoty od JOMu ...  konečně přeskládaný všechny facelift plasty interiéru vč. gum / těsnění dveří apod.  a zkusil jsem "RS" koberec (zasviněnej), ale je šíleně nepraktickej a tak, až bude teplo, vytepuju a dám do auta černej koberec ...  PS: Optimu jsem nakonec nevzal, neměli skladem tu, co jsem si vyhlídl a čekat jsem nechtěl. Je to "Superstart", Rakousko - Banner. Stála necelou dvojku a reference na ní velice kladný.  Ta Boschka tam byla skoro 7 let, klobouk dolů.  PS: Takhle mi holka chytla po 3 dnech v -11°C (v noci i -17°C) https://www.youtube.com/watch?v=qDsxQKGnzW4Jo a začal jsem shánět ručičky budíků z CC čka, ty se mi tůze líbí ... 
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 21.1.16, 21:27 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Další drobnost hotová ...    Zítra chci nainstalovat stínítko ke zpětnýmu zrcátku z faceliftu a zajet se podívat na černou stropnici s plastama z RSka, co dotáhl kámoš. btw. Dnes jsem si byl koupit "voucher" na celopolep, byl v akci za 11.900 Kč + folie na okna zdarma. Termín je 18.4.2016. Do tý doby musím dát kastli do stavu, aby šla kvalitně instalovat fólie. Barevná kombinace nakonec dopadla takhle ...  Sytá žlutá s černejma doplňkama ... 
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 22.1.16, 19:45 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
To je o hodne lepsi volba nez ta modra.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 22.1.16, 20:40 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
prazskej taxikar 
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 22.1.16, 20:58 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Přesně ! Až mě vyhodí z nynější práce, půjdu dělat dročku ... Uvidíme, jak bude moje "žlutá" moc "žlutá" ... Určitě nechci tu origo vybledlotinu co jsem měl na Golfu. Tady už jí lepili, na původně černou corvette ...   
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 22.1.16, 21:10 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
k tem ledkam ?? to je studena bila v puvodnich paticich? neni to svetlo pak moc ruzove ??
tepla bila v LED by byla asi lepsi volba
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 22.1.16, 21:14 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
žlutá RS je dobrá volba...ale ta údržba 
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 22.1.16, 21:40 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Jsou to studený ledky a světlo je lehce světlejší, než červený, ale růžový ne-e. S údržbou souhlasím. PS: Nevíte někdo náhodou, jestli jsou stejný ručičky budíků ze Superba I. gen (červený), jde mi hlavně o dýlku, s ručičkami co mám v autě ? (poface Oct. I). Chci dát "červený" ručičky a nevím, jak by se mi povedlo barvení stávajících, aby to nějak vypadalo. Podle mě jsou stejný ručičky z RS (Oct. a Fábka) právě s těma Superbáckejma. A tak abych nemusel vymejšlet vymyšlený, tak bych vzal ty Superbácký. Ty z Passata jsou úplně TOP, ale sehnat je by byl oříšek. Když sem měl Supa doma, nenapadlo mě ručičky změřit ...  Jsem si je měl blbec vyndat z ex. Golfa ... 
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 22.1.16, 21:58 |
|
 |
|
Kluci z Paky
Vývojář
Registrován: 27.3.14, 23:26 Příspěvky: 3834 Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Žlutá je moc pěkná s černými doplňky... Hlavně musí být sytá, ne taková ta Telecom žlutá... S tou baterkou-na Banner docela lidi nadávají, výkon dobrý, ale životnost nic moc. Myslím, že už je to trochu vidět z té ceny 100 Ah za 2 tis. Proč sis raději nekoupil Bosch 100 Ah? Je sice o litr dražší, ale sám píšeš, jak ti ta stará baterka dlouho vydržela.... Původně jsi chtěl Optimu za 5 tisíc, takže cenové důvody v tom nevidím....
_________________ Renault Megane II combi 1.6 16V '05 Ex auta: Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03 Peugeot 106 1.1 '02 Fáčko 136L '89 Bělouš Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka Š Felda 1.3 MPI Combi '97 Fáčko 1.3 Lxi '93 Š 120 LS '78 Beruška
|
| 23.1.16, 13:47 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
No, vzal jsem jí hlavně kvůli dostupnosti, byla jako jediná, co mi vyhovovala, skladem. Takže nebylo co řešit. Když se vysere odvezu jí zpátky, má 2 roky záruku tak uvidíme ...  Já teda chtěl ideálně Starterku, když nebyla Optima, ale tu přestali prý dodávat a ekvivalent je tahle Superstartka. Jinak dneska další drobnost hotová, aneb, kdo si hraje, nezlobí ...  Nakonec jsem si nabarvil svoje, jelikož celý budíky ze supa jsem kvůli nim kupovat nechtěl.  Červený ručičky mi sedí k "RS" stylu víc. K tý žlutý souhlas, vyblitou rozhodně nechci, bude sytá, co nejsytější ! 
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 24.1.16, 23:11 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Povedlo se. 
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 25.1.16, 18:03 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 26.1.16, 15:34 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Koroze na voze ... Tohle je jediný místo (krom puchejřů na zadním lemu a víku kufru), kde je oktáva sežraná.  Práh se tvářil vcelku "nevinně", jen povrchově, ale jak jsem do toho sáhnul s broušením, vykoukla na mě dírka 5x5 cm. Tak se řezalo do zdravýho a vařilo se.
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 28.1.16, 22:44 |
|
 |
|
lubosh
Registrován: 21.8.09, 17:42 Příspěvky: 1014
|
 Re: Nový příběh no.2 - str. 21 ... ;o)
Díra je pa !  Ty 2 měsíce, než půjde holka ke karosářovi na "komplet" přípravu pod fólii to vydrží ...  V plánu jsou: * oba zadní lemy * levej práh, komplet * pravej práh, komplet * víko kufru s RS křídlem * LP blatník * nový orig. lišty přední i zadní nárazník * nový orig. boční dveřní lišty (po aplikaci fólie, ať to trochu vypadá) * novej chrom rámeček masky (pod fólii) * nový znaky + nápis Octavia RS * no a pak obejít kompletně celou karosérii a poopravit vady z provozu od kamínků na kapotě apod. cca. 15 - 20 tis. Kč investice, což bude poslední "větší" suma. Počítám, že někdy v průběhu dubna bude hotovo. Už se těším, jak malej ... 
_________________ 2009 Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi PD 2009 Ford C-Max 1.8 16V 2004 BMW R1150 GS 2002 Citroën Berlingo 1.4
|
| 29.1.16, 19:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|