Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
| Autor |
Zpráva |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Tak koukám, že mě zmizeli všechny fotky z ukazto.com  Má někdo nějaký tip, kam se dají ukládat fotky v plném rozlišení a dá se tam nahrát více fotek najednou jen označením souborů při vkládání - nahrajou se najednou?
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 2.7.09, 14:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Tuner#2 píše: Tak koukám, že mě zmizeli všechny fotky z ukazto.com  Má někdo nějaký tip, kam se dají ukládat fotky v plném rozlišení a dá se tam nahrát více fotek najednou jen označením souborů při vkládání - nahrajou se najednou?
imageshack... pri otváraní náhľadu je to trochu pomalšie a je tam otravná reklama, ale funguje to inak dobre...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 2.7.09, 14:48 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
já používám rajče jenže to si musíš stáhnout a nainstalovat klienta
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 2.7.09, 14:55 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Ukažto se někdy zase probere snad. imqup.eu už taky zklamalo...zatim teda skladobrazku.cz a doufat.
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 2.7.09, 14:57 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
michalkatka píše: Tuner#2 píše: Tak koukám, že mě zmizeli všechny fotky z ukazto.com  Má někdo nějaký tip, kam se dají ukládat fotky v plném rozlišení a dá se tam nahrát více fotek najednou jen označením souborů při vkládání - nahrajou se najednou? imageshack... pri otváraní náhľadu je to trochu pomalšie a je tam otravná reklama, ale funguje to inak dobre... Tam jde vkládat více fotek na jeden upload?
Sadra17: Psal jsem v plném rozlišení... na rajče mám mimochodem galerie už dlouho
Martin 007: Takže mám počkat? Díky za tip.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 2.7.09, 15:01 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Tuner#2 píše: Tam jde vkládat více fotek na jeden upload?
samozrejme, na prvej stránke máš browse, funguje to podobne ako na ukazto, pri tom si zvolíš či chceš veľkosť fotiek upraviť, alebo nie, akurát po nahratí si ešte musíš zvoliť typ fóra pre náhľady - BBphp alebo tak nejako je totok tu...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 2.7.09, 15:14 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
michalkatka píše: Tuner#2 píše: Tam jde vkládat více fotek na jeden upload? samozrejme, na prvej stránke máš browse, funguje to podobne ako na ukazto, pri tom si zvolíš či chceš veľkosť fotiek upraviť, alebo nie, akurát po nahratí si ešte musíš zvoliť typ fóra pre náhľady - BBphp alebo tak nejako je totok tu... Aha, díky za tip, jdu to prozkoumat.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 2.7.09, 15:19 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 2.7.09, 15:32 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
udelej si, pokud nemas a chces, ucet na googlu, a dostnes krom emailu, kalendare a ja nevim ceho vseho jeste picasaweb viz napr. http://picasaweb.google.cz/vit.siroky k tomu si stahnes free software pro pohodlnou spravu, upravu i upload, je to zcela zdarma
|
| 2.7.09, 15:41 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Taky mám celou garáž jenom skoro jenom na ukažto.com... od doby co negunguje dávám taky na imageshack.
|
| 2.7.09, 16:00 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
http://sklad.obrazku.cz je vynikající. Jen chybí to množstevní nahrávání. Jinak žádné reklamy, žádné úpadky, žádné ruchové vjemy. Pěkně zobrazí jen obrázek v plném rozlišení. A nemusíš se vůbec registrovat a obrázky nejsou veřejně přístupné...jakože by někde kolovaly na internetu. Jsou dostupné jen z odkazu.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 2.7.09, 18:06 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Dneska mě Tuner#2 umožnil poslechnout si muziku. To jsem ještě nezažil, hraje to opravdu parádně, tenhle příjemný člověk tomu opravdu rozumí a tak to umí udělat. Všem, co to neslyšeli a pochybují, si dovolím vzkázat: "Čekejte, buďte hodní a doufejte, že Vám jednou Ježíšek nadělí pět minut v tomhle autě s puštěným radiem!" Vůz je také, tak jak je vidět na fotkách, velmi pečlivě udělaný. Děkuji.
Naposledy upravil Vít dne 5.7.09, 06:11, celkově upraveno 1
|
| 4.7.09, 20:57 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Vít: budu muset si zase po čase zajít poslechnout Nightwish 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 5.7.09, 01:39 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
photobucket.com
je super
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 5.7.09, 06:43 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Vít píše: Dneska mě Tuner#2 umožnil poslechnout si muziku. To jsem ještě nezažil, hraje to opravdu parádně, tenhle příjemný člověk tomu opravdu rozumí a tak to umí udělat. Všem, co to neslyšeli a pochybují, si dovolím vzkázat: "Čekejte, buďte hodní a doufejte, že Vám jednou Ježíšek nadělí pět minut v tomhle autě s puštěným radiem!" Vůz je také, tak jak je vidět na fotkách, velmi pečlivě udělaný. Děkuji. Ó děkuji za pochvalu a nemáš samozřejmě zač děkovat.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 7.7.09, 15:25 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|