Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
| Autor |
Zpráva |
|
M@rtin
Registrován: 1.6.08, 16:36 Příspěvky: 28 Bydliště: Podkrkonoší
|
Tuner#2 píše: M@rtin píše: A hele, kdo tady má vystavený auto  A kdy ho tady budeš mít Ty? Doufám že se v sobotu uvidíme, jsem na to Tvé zvědavý.
No uvidíme, zatím to mám v plánu že se na sraz TECHWEBU otočím. Ale zázraky nečekej, nebude to dodělaný
|
| 28.7.09, 10:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
M@rtin: Kterej ty ses? Tenhle? 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 28.7.09, 12:33 |
|
 |
|
M@rtin
Registrován: 1.6.08, 16:36 Příspěvky: 28 Bydliště: Podkrkonoší
|
Matthes píše: M@rtin: Kterej ty ses? Tenhle? 
Ano pane, na virtu mám stejnej nick, jako tady
|
| 28.7.09, 12:56 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Ok 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 28.7.09, 14:00 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
Opět smekám před uměním Tunera#2 a jeho vozem. Projížďka mě neuvěřitelně ohromila a řidičské schopnosti T#2 jsou na velmi vysoké úrovni. Děkuji ti 
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 2.8.09, 14:42 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Je to radost konečně vidět a slyšet Žlutku naživo.
|
| 2.8.09, 14:44 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
fakt hoši, jak sem nadával na 60kg zástavby muziky, tak tohle je opravdu epesní...no a zvuk toho motoru se řadí mezi nejlepší, co sem kdy viděl a slyšel 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 2.8.09, 17:00 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Kluci nepřehánějte  Jsem rád, že se auto líbilo, ale tenhle sraz byl o zábavě a pokecu a moc děkuju za super atmosféru a omlouvám se všem které jsem nesvezl, byl to už na převodovku dost velký záhul. 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 2.8.09, 22:15 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Vera si stezuje, ze Zlutku nevidela, to budes muset T2 napravit. Tesila se, ale nejak nebyl cas. Nezapomen se pripomenout. 
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 2.8.09, 22:25 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
|
| 2.8.09, 22:36 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Viky: Píšu si do diáře.  Jen pro upřesnění, Věra je ta milá paní co mě poskytla Fenystil po píchnutí vosou?
patrik-hp:  jen škoda že nepatříš mezi ty které jsem svezl, ale už takhle se to převodům moc nelíbilo a na první OMV na dálnici jsem to dotlačil na hladové oko 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 2.8.09, 22:41 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Tuner#2 píše: Viky: Píšu si do diáře.  Jen pro upřesnění, Věra je ta milá paní co mě poskytla Fenystil po píchnutí vosou?
Presne presne, moje pani. Diagnoza: pecovatelsky syndrom. Chtela videt hlavne zluty budik, smysl pro detail. Tak snad priste no. 
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 2.8.09, 23:04 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 3.8.09, 08:24 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Tuner#2 píše: Kluci nepřehánějte
Ono se ani přehánět nedá. Auto je velice slušné a zaslouží obdiv stejně tak jako jeho majitel.
|
| 3.8.09, 12:11 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Tady to vypada, jako by si T#2 zalozil soukromej Gay klub 
_________________ Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.
Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!
|
| 11.8.09, 08:01 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|