Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1927 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 129  Další
 Tuner#2 - Škoda 105 - 136L 
Autor Zpráva

Registrován: 1.6.08, 16:36
Příspěvky: 28
Bydliště: Podkrkonoší
Příspěvek 
Tuner#2 píše:
M@rtin píše:
A hele, kdo tady má vystavený auto :D
A kdy ho tady budeš mít Ty? Doufám že se v sobotu uvidíme, jsem na to Tvé zvědavý.


No uvidíme, zatím to mám v plánu že se na sraz TECHWEBU otočím. Ale zázraky nečekej, nebude to dodělaný


28.7.09, 10:21
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
M@rtin: Kterej ty ses? Tenhle? Obrázek

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


28.7.09, 12:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 1.6.08, 16:36
Příspěvky: 28
Bydliště: Podkrkonoší
Příspěvek 
Matthes píše:
M@rtin: Kterej ty ses? Tenhle? Obrázek


Ano pane, na virtu mám stejnej nick, jako tady


28.7.09, 12:56
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Ok :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


28.7.09, 14:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Opět smekám před uměním Tunera#2 a jeho vozem. Projížďka mě neuvěřitelně ohromila a řidičské schopnosti T#2 jsou na velmi vysoké úrovni. Děkuji ti :wink:

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


2.8.09, 14:42
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Je to radost konečně vidět a slyšet Žlutku naživo.


2.8.09, 14:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
fakt hoši, jak sem nadával na 60kg zástavby muziky, tak tohle je opravdu epesní...no a zvuk toho motoru se řadí mezi nejlepší, co sem kdy viděl a slyšel :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


2.8.09, 17:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.08, 15:01
Příspěvky: 2753
Bydliště: Rokycansko
Příspěvek 
Kluci nepřehánějte :D Jsem rád, že se auto líbilo, ale tenhle sraz byl o zábavě a pokecu a moc děkuju za super atmosféru a omlouvám se všem které jsem nesvezl, byl to už na převodovku dost velký záhul. :oops:

_________________
https://www.facebook.com/Tuner2carphotos
https://www.instagram.com/tuner2carphotos/


2.8.09, 22:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Vera si stezuje, ze Zlutku nevidela, to budes muset T2 napravit. Tesila se, ale nejak nebyl cas. Nezapomen se pripomenout. ;-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


2.8.09, 22:25
Profil ICQ YIM

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Pohodovej člověk v perfektnim autě Tuner2..."Udělal si tam super zábavu,provezl si kluky,pustil jim hudbu která hraje jako z nebe a to vše jen tak?! 8) Na4 ta skromnost...Je všude u všech dobrých lidí,ale Ta hlavně,si zalouží býti vyzdvižena. :wink:

Máš krásný fotky...Fotky který ti něco povědí....TW 09 je toho zase příkladem :!: :!: :!: No comment :!: :wink:


2.8.09, 22:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.08, 15:01
Příspěvky: 2753
Bydliště: Rokycansko
Příspěvek 
Viky: Píšu si do diáře. :wink: Jen pro upřesnění, Věra je ta milá paní co mě poskytla Fenystil po píchnutí vosou?

patrik-hp: :oops: jen škoda že nepatříš mezi ty které jsem svezl, ale už takhle se to převodům moc nelíbilo a na první OMV na dálnici jsem to dotlačil na hladové oko :lol:

_________________
https://www.facebook.com/Tuner2carphotos
https://www.instagram.com/tuner2carphotos/


2.8.09, 22:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Tuner#2 píše:
Viky: Píšu si do diáře. :wink: Jen pro upřesnění, Věra je ta milá paní co mě poskytla Fenystil po píchnutí vosou?

Presne presne, moje pani. Diagnoza: pecovatelsky syndrom. Chtela videt hlavne zluty budik, smysl pro detail. Tak snad priste no. :-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


2.8.09, 23:04
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Věra je ta paní, co se starala o jídlo...přišel sem do altánu, že mě viky pověřil, abych si došel pro jídlo a prej: jojo, myslíš že mám v prdeli vrtuli?...nahlaš méno! :lol: :lol: ...ukázal sem, hned se usmála a dala mi brutální porcičku fakt vynikajícího masíčka :wink: 8) :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


3.8.09, 08:24
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tuner#2 píše:
Kluci nepřehánějte


Ono se ani přehánět nedá. Auto je velice slušné a zaslouží obdiv stejně tak jako jeho majitel.


3.8.09, 12:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.08, 00:11
Příspěvky: 658
Příspěvek 
Tady to vypada, jako by si T#2 zalozil soukromej Gay klub :lol: :lol:

_________________
Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.

Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!


11.8.09, 08:01
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1927 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 129  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.047s | 10 Queries | GZIP : Off ]