Deekay - Škoda Favorit 137 GRx r.v. 1990
| Autor |
Zpráva |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
deekay píše: este aj v teste z 1989 hovoria ze je to napikacu system, klepe sa to, nahovno sa nastavuje, by som to na vasom mieste tak neobhajoval 
ale tie odo mňa boli vyrobené až po tom teste, takže asi tomu muchy vychytali, keď prídeš dones tie čo som ti dal a poprehadzujem ti to...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 23.11.08, 18:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
michalkatka píše: deekay píše: este aj v teste z 1989 hovoria ze je to napikacu system, klepe sa to, nahovno sa nastavuje, by som to na vasom mieste tak neobhajoval  ale tie odo mňa boli vyrobené až po tom teste, takže asi tomu muchy vychytali, keď prídeš dones tie čo som ti dal a poprehadzujem ti to...
jak so to mal rozobrate tak som tam rozdiel nevidel
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 23.11.08, 18:37 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
deekay píše: jak so to mal rozobrate tak som tam rozdiel nevidel
ja neviem, možno kvalita použitých materiálov, alebo čo 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 23.11.08, 18:39 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
no, v kazdom pripade ta asi poprosim ci by si sa ked budem u teba na to nepozrel 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 23.11.08, 18:50 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
deekay píše: no, v kazdom pripade ta asi poprosim ci by si sa ked budem u teba na to nepozrel 
alebo budeme musieť ísť niečo vybaviť do NZ tak by sme za mohli zastaviť... 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 23.11.08, 21:19 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
alebo 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 23.11.08, 21:22 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
deekay píše: alebo 
budeme musieť, ale neviem presne kedy, približne v priebehu 14 dní...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 23.11.08, 21:41 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
dnes som zas skusal s podtlakom, mam zmiesane pocity
pri vyssich rychlostiach a otackach je to bez podtlaku tichsie, motor je viac kultivovany ale zas s podtlakom to prestalo v nizsich cukat...
asi by to chcelo napisat chovancovi co odporuca k tej vacke za rozdelovac a nastavenie
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 5.12.08, 19:03 |
|
 |
|
hardb
Junior TW team, Tydýt
Registrován: 5.10.08, 18:43 Příspěvky: 2704 Bydliště: olomoucký kraj
|
Dozvěděl sem se že máš na autě konkrétně na 5 dveřích tlačítko ktery ty dveře odemče když je auto odemčeny a naopak pokud je zamčeny tak se dveře neotevřou (je to třeba na fábiich jestly i na feliciich to nevím) pokud víš co mám na mysli
_________________ #2580 fávo 135 LSe - Get Hard
|
| 5.12.08, 21:16 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
hardb píše: Dozvěděl sem se že máš na autě konkrétně na 5 dveřích tlačítko ktery ty dveře odemče když je auto odemčeny a naopak pokud je zamčeny tak se dveře neotevřou (je to třeba na fábiich jestly i na feliciich to nevím) pokud víš co mám na mysli
jo mal som to, aj tam stale spinac je
ale odpojil som ho lebo som blbo spravil spinac v soferovych dverach co ho aktivoval pri otvorenom aute
ked sa pohras so spinacom tak to nie je problem ale budem mat dialkovy central aj na kufor tak to neriesim
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 5.12.08, 21:27 |
|
 |
|
hardb
Junior TW team, Tydýt
Registrován: 5.10.08, 18:43 Příspěvky: 2704 Bydliště: olomoucký kraj
|
deekay píše: hardb píše: Dozvěděl sem se že máš na autě konkrétně na 5 dveřích tlačítko ktery ty dveře odemče když je auto odemčeny a naopak pokud je zamčeny tak se dveře neotevřou (je to třeba na fábiich jestly i na feliciich to nevím) pokud víš co mám na mysli jo mal som to, aj tam stale spinac je ale odpojil som ho lebo som blbo spravil spinac v soferovych dverach co ho aktivoval pri otvorenom aute ked sa pohras so spinacom tak to nie je problem ale budem mat dialkovy central aj na kufor tak to neriesim
aha a to teda funguvalo tak že byly otevřeny ty řidičovy dveře a pak šel ten kufr otevřít?
_________________ #2580 fávo 135 LSe - Get Hard
|
| 6.12.08, 12:09 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
hardb píše: aha a to teda funguvalo tak že byly otevřeny ty řidičovy dveře a pak šel ten kufr otevřít?
ked bolo odomknute auto, tak siel otvorit kufor, presne ako na novych autach
ale spravit ten spinac poriadne, na to som bol lenivy 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 6.12.08, 19:43 |
|
 |
|
hardb
Junior TW team, Tydýt
Registrován: 5.10.08, 18:43 Příspěvky: 2704 Bydliště: olomoucký kraj
|
deekay píše: hardb píše: aha a to teda funguvalo tak že byly otevřeny ty řidičovy dveře a pak šel ten kufr otevřít? ked bolo odomknute auto, tak siel otvorit kufor, presne ako na novych autach ale spravit ten spinac poriadne, na to som bol lenivy 
jj a jak to bylo propojeny nebo zapojeny že to spímalo jen když to auto bylo odemčeny??
_________________ #2580 fávo 135 LSe - Get Hard
|
| 6.12.08, 19:56 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
hardb píše: deekay píše: hardb píše: aha a to teda funguvalo tak že byly otevřeny ty řidičovy dveře a pak šel ten kufr otevřít? ked bolo odomknute auto, tak siel otvorit kufor, presne ako na novych autach ale spravit ten spinac poriadne, na to som bol lenivy  jj a jak to bylo propojeny nebo zapojeny že to spímalo jen když to auto bylo odemčeny??
normalne: stalych 12V slo na spinac vo dverach ktory ked bol stuplik hore, bol zopnuty a ked bol dole tak vypnuty,z neho isiel kabel do kufrovych dveri a tam bolo tlacitko na odskok, to je cele (ale teraz sa mi zda ze som tusim spinal kostru ale nie som si isty...).
Realizacia je toho spinaca vo dverach najvacsi problem, mne sa nejako pokrivil a tlacitko vo dverach bolo funkcne aj ked bolo zamknute auto tak som to odpojil a momentalne sa otvara kufor tlacitkom pod regulatorom vysky svetiel
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 9.12.08, 03:35 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
dalsie postrehy: ako sa ochladzuje tak mi to naskoci rano na drc ale tak na 3 valce a musim par krat preslapnut plyn aby siel na 4  sviece NGK ale typ neviem, moze to byt nimi? maju tak 5 tisic km
dalej, zaujimavy jav je ze ked idem tam 15 km tak to nechce ist poriadne, prejdem dlhsiu trasu napr. po dialnici (proste dlhodobo otacky rovnake) zidem z dialnice do mesta a akceleruje ako raketa...
inac dozvedel som sa zaujimavu vec (aspon Chovanec to tvrdi) ze podtlak je cisto kvoli emisiam  co vy na to?
edit: jaj a nieco mi chrci v motore  a vyzera to na vodnu pumpu (ktora ma 10 tisic km  )
loziska v altiku nove, rozdelovac novy, rozvody skoro nove, pumpa tiez nova... vecny boj toto...
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 12.12.08, 11:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|