Deekay - Škoda Favorit 137 GRx r.v. 1990
| Autor |
Zpráva |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
deekay píše: este nie, nevies kde v BA maju MANN filtre? skocil by som kupit, ale nemam so sebou olej na doliatie takze aj tak ho mozem vymenit az doma
ak budem robit druhy motor tak vacku berem z motorexcelu
ja mám nachystanú origo 254 to mi bude stačiť.
motorexcel je dobrá voľba..
ten filter neviem, ja tiež nemám značkový, ale má v sebe tú klapku...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 29.5.09, 15:43 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
deekay píše: Ak budem robit druhy motor tak vacku berem z motorexcelu
A vem zrovna tu ostrejsi, ta 265/258 ho*no jede 
_________________ Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.
Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!
|
| 29.5.09, 15:54 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
bitmap píše: deekay píše: Ak budem robit druhy motor tak vacku berem z motorexcelu A vem zrovna tu ostrejsi, ta 265/258 ho*no jede 
nebude to po meste na p ?
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 29.5.09, 16:32 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
deekay píše: bitmap píše: deekay píše: Ak budem robit druhy motor tak vacku berem z motorexcelu A vem zrovna tu ostrejsi, ta 265/258 ho*no jede  nebude to po meste na p ?
bitmap taky jezdí po praze, tak snad ne 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 30.5.09, 09:55 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Ta 265/258 jo v poho, ale bitmap z toho chce mít Hondu...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 30.5.09, 15:44 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
deekay píše: bitmap píše: deekay píše: Ak budem robit druhy motor tak vacku berem z motorexcelu A vem zrovna tu ostrejsi, ta 265/258 ho*no jede  nebude to po meste na p ?
To nevim, teprv se na ni chystam.
Gemini tvrdi, ze do mesta nic moc, ale on jezdi neupravenej 105 rozdelovac a to by v tom byl cert, aby se to nedalo nejak odladit, takze vyzkousim a uvidim.
_________________ Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.
Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!
|
| 30.5.09, 19:30 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
ja asi ostanem pri tej 260 ci kolko to je
a konecnce dam kratku prevodovku, len najprv musim daco spravit s tymtok motorom
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 30.5.09, 23:01 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
deekay píše: ja asi ostanem pri tej 260 ci kolko to je  a konecnce dam kratku prevodovku, len najprv musim daco spravit s tymtok motorom
pickup?...BMM 136 má 4,2 převod a sem s tim hodně spokojenej...na tvůj motor by to bylo akorát 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 31.5.09, 00:16 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
Ondras83 píše: pickup?...BMM 136 má 4,2 převod a sem s tim hodně spokojenej...na tvůj motor by to bylo akorát 
normala favoritacka s SP 4,16, moc kratsie by som to nedaval, to by som uz rozmyslal nad 6 kvaltom
BMM nie je este nahodou 4,16? pokial sa mi mari tak az u feldy mpi je ina prevodovka pokial ide o SP (4,20 alebo tak)
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 31.5.09, 16:19 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
deekay píše: Ondras83 píše: pickup?...BMM 136 má 4,2 převod a sem s tim hodně spokojenej...na tvůj motor by to bylo akorát  normala favoritacka s SP 4,16, moc kratsie by som to nedaval, to by som uz rozmyslal nad 6 kvaltom  BMM nie je este nahodou 4,16? pokial sa mi mari tak az u feldy mpi je ina prevodovka pokial ide o SP (4,20 alebo tak)
BMM má nějakejch 4,16...to mám já a je to perfektní, kratší už by bylo na normální provoz horší 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 31.5.09, 18:46 |
|
 |
|
Gemini
Registrován: 25.6.07, 00:22 Příspěvky: 528 Bydliště: Trenčín , Slovakia
|
bitmap píše: deekay píše: bitmap píše: deekay píše: Ak budem robit druhy motor tak vacku berem z motorexcelu A vem zrovna tu ostrejsi, ta 265/258 ho*no jede  nebude to po meste na p ? To nevim, teprv se na ni chystam. Gemini tvrdi, ze do mesta nic moc, ale on jezdi neupravenej 105 rozdelovac a to by v tom byl cert, aby se to nedalo nejak odladit, takze vyzkousim a uvidim.
ak si myslis ze si to neviem odladit tak si na omyle, ako moze ist vacka co toci do 7000 v meste ? no moze, pokial ti otacky neklesnu pod 2500-3000........pri 2000 je to dost nepravidelne a motor nema vykon, skace, a potom srazu hop a ide ako besny.....ide oto ze sa neda jazdit pod ciastocnym zatazenim, pri pustenom plyne......
Deekay - fabia je dobra volba !!!
_________________ Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm
|
| 1.6.09, 17:50 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
Gemini píše: Deekay - fabia je dobra volba !!!
pojde to doladit na LEKRa?
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 1.6.09, 17:55 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
Motor nemotor, bez kolies to bude len vrcat
Takze par dni snazenia a z diskou v stave....
sa pomocov tmelov...
brusneho papiera a vody...
trochy metalickeho a akrylatoveho laku....
cosi zmenilo
... kedy si po ne prijdes?
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 1.6.09, 18:18 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Ty kola jsou fakt hezký 
|
| 1.6.09, 18:20 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
jooooj krasne to vyzera
pridem si asi vo stvrtok alebo piatok.
aj nazivo to tak super vyzera?
inac tymto sa
chcem kwikovi veeeeeeeelice podakovat za ochotu a cas ktory presral striekanim! DIK MOC
ked treba s volvom daco, tak staci povedat 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 1.6.09, 18:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|