Chemer - Škoda 120L Vořech
| Autor |
Zpráva |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo tak
Ono vlastně na těch prazích je pod tim ochranym loupajícím se nátěrem docela zachovalej lak, až na ty chycený místa ale asi jiný řešení než to vzít na kov tim kotoučem neni... nebo mě ještě napadlo ty zdravý místa jen zdrsnit smirkem no ale opravdu nevim co je nejlešé řešení.
|
| 7.6.09, 18:24 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Hele, možná je to zbytečný, ale já to tam dávám... Je to flaštička asi za 80 korun, v drogerii ti řeknou... Je to taková vodička, kterou ten obroušený a odmaštěný plech natřeš a ono to chemicky sežere tu zbylou rez a vytvoří tam na tom film, který by měl bránit, nebo alespoň zpomalit další korozi...
Tu základovku dej 2 vrstvy a nech ji pořádně proschnout!
Takto to mám já - lesklá syntetika...
Samozřejmě to takhle jde jen na ty prahy, kdybys to potom chtěl stříkat autolakem, tak tě lakýrník zabije, musel by to sundavat do posledního zbytku  Ale na ty prahy je to jedno, ty stejně jednou vyměníš....
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 7.6.09, 18:25 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
chemer píše: Jo tak Ono vlastně na těch prazích je pod tim ochranym loupajícím se nátěrem docela zachovalej lak, až na ty chycený místa ale asi jiný řešení než to vzít na kov tim kotoučem neni... nebo mě ještě napadlo ty zdravý místa jen zdrsnit smirkem no ale opravdu nevim co je nejlešé řešení.
Zdravá místa samozřejmě jen zdrsnit! Brousit jen rez, to bys na tom zbytečně nechal ruce... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 7.6.09, 18:32 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Ted jsem si uvědomil že v garáži nějákej odrezovač mám, ale nikdy jsem s tim nedělal. Je to taková tmavá průhledná tekutina o viskozitě vody.
Jo jinak díky za rady.
|
| 7.6.09, 18:34 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Není zač. Zkoukni jakej ten odrezovač máš, jsou bezoplachový, který jen uschnou a můžeš je přetřít a pak ty, co musíš dát po zaschnutí zase pryč, jak psal Gokralik...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 7.6.09, 18:37 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No tenhle bude čssr, asi už nic moc kvalita po letech ale co já vim 
|
| 7.6.09, 18:40 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
No, ČSSR by mohl vypálit i do plechu díru  ARVA ze starých dob taky myje líp 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 7.6.09, 18:43 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
chemer píše: Taky už jsem to hodněkrát zmínil že máme trandála Je to rv.04, 2.0 TDi - ten střední motor, myslim 100k. Mám s nim už taky solidně najeto a fajt krása 
Chyba, je to urco TDDi. Ne detail... Vic fotek nemas? 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.6.09, 18:48 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Skoro ho nefotim
Je to obyč transit, skoro základní výbava, jenom lepší muzika. Takový ty zpevnující folie na zadní okna a tmavý folie na bočních oknech.

|
| 7.6.09, 19:02 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
základovku a body 950 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 7.6.09, 19:07 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Chápu to dobře že body 950 je třeba ještě něčím natřít? Že to prostě neni finální nátěr?
|
| 7.6.09, 19:09 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
natírat se nemusí ale oni to doporučujou 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 7.6.09, 19:10 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Fajn, díky 
|
| 7.6.09, 19:10 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
chemer píše: Skoro ho nefotim Je to obyč transit, skoro základní výbava, jenom lepší muzika. Takový ty zpevnující folie na zadní okna a tmavý folie na bočních oknech.
Moc se mi libi. 100k musi jet dost dobre. Mit penize tak si takovyho koupim. Lepci nez nejaky dementni SUV co (jak rika Semik) na silnici nedrzi a v terenu nikde neprojede 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.6.09, 19:10 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo táta uvažuje o novym, s druhou řadou sedaček
Jako nikdy mi 100k nepřišlo hodně ale i s tou dodávkou to dokáže celkem zahejbat. Když je prázdnj tak je to fakt paráda.
Navíc dost často mám rát lupnout tam 5.q a jen se vézt at už 80km/h nebo 130km/h.
Tím že v nízkých otáčkách začne po přidání plnynu krásně zabírát se mi fakt moc zamlouvá.
Když byl novej, dalo se s nim ejct i 180, pak se ta hranice snižovala a když se dávalo nový čerpadlo, zase začal lítat jako drak
No mohl bych tady napsat slohovku, ale co by mi na to řekl Vořech, když je to v jeho garáži 
|
| 7.6.09, 19:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|