Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 06:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
 Stinovlas - Skoda PickUp r.v. 1991 - PRODÁNO Karátkovi 
Autor Zpráva

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek Stinovlas - Skoda PickUp r.v. 1991 - PRODÁNO Karátkovi
Tak tohle auticko jsme puvodne koupili za ucelem vystehovani jednoho domu, prevazeni motorek a podobne, nakonec se nam ale natolik zalibilo, ze se ho chystame dostat pres technickou, coz pro nej bude jeste asi docela makacka.. Aby nevypadalo tak hrozne (bylo stavebni firmy, tak si to umite predstavit), tak jsme to trochu vyspravili a presto namalovali kytky - aspon se za nama vsichni otacej :lol: i kdyz to je mozna kvuli tomu kravalu co to dela. Budete se ale divit, ackoliv je to v celkem hroznym stavu a dela to fakt ramus, zere to jen cca 6,5/100 km oO (po okreskach, na dalnici si s tim do GO rizeni netroufnem), merili jsme to po ceste z Turnova do Prusanek, okres Hodonin, Jihomoravsky kraj a zpet, celkem neco malo pres 550km, jinak s ni mame najezdeno uz par tisic a zralo to vzdycky tak nak stejne, akorat ze ted jsme to proste merili a pocitali :)

Zmeny, upravy: zatim nic, az snad na opravu zbastleny elektriky a vytrhani zbytecnejch pridanejch veci minulym majitelem, vsechno se chysta - vymena pristrojovky a tlacitek (je to vsechno polepeny bilym necim, asi to ma vypadat luxusnejs, ale je to hnus, vymena volantu za originalni, vymena i leveho zrcatka za to z felicie, atd.). Minuly majitel vymenil tapecirung pravych dveri za ten z r. 1994, volant tam dal nejaky zavodni RAID s asi 7 cm predstavcem, takze se ani nedaji narovnat ruce (kdyby nekdo vedel, jak se to sundava, budu mu vdecnej.. povolim matku, strhavam to, a ani se to nehne. pripadne muzu vyfotit). Jo, a misto skla jsou v zadu ty dvere plechovy, coz docela ocenujem :) no a samozrejme ty kyticky

Opravy: vymena prerusovace blinkru, vymena tesneni pod hlavou, termostatu a svicek

Zatim si na sebe hodne vydelalo (koupili jsme ho za 7 000,-, pry s poskozenym rizenim, 50% se toho ale opravilo spravnym nafoukanim gum..), navic nikde nic neunika, olej to skoro nezere, tak jsme spokojeni. Svuj ucel to zatim plni, ani jsme nepocitali s tim, ze si ho tak oblibime a stale nepocitame s tim, ze by melo vypadat nejak krasne, nebo ze by se melo vyrazne upravovat a opravovat - ackoliv, kdyz projde technickou, tak by se o tom uz dalo uvazovat :))

a ted uz konecne fotka :) je to z ty cesty do Prusanek

Obrázek
tak, favoritari, pustte se do me! :lol:

edit: ani jsem si nevsiml, ze nam upadl ten znak skodovky :/ budu ho muset sehnat.

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


Naposledy upravil Stinovlas dne 8.9.10, 12:08, celkově upraveno 2



30.7.08, 01:57
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Flower Power :lol:

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


30.7.08, 03:46
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Ten znak mám.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


30.7.08, 07:18
Profil ICQ

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek 
na burzach ho tu mivaj, tak si ho tam sezenu :) ale dik

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


30.7.08, 13:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 354
Bydliště: Lanškroun
Příspěvek 
Při prvním pohledu jsem myslel, že dělaš s kytkama :D

_________________
Škoda 120L r.v. 1987 zelená - Agáta

http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=11630

Ford Fiesta 1.4 TDci, r.v.2006


30.7.08, 13:34
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
flower power....pojedem na mýtink???....:D:D:D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


30.7.08, 22:20
Profil ICQ

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek 
ja vas nechapu :lol: uzovka jede lip jak tohle a mate kecy, ale jakmile vidite kytickovanej srot... :)) ale uprimne receno, mam radsi auta, kde toho vic odvezu, takze se mi taky zamlouva vic, uzovka je ale proste... uzovka :)

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


30.7.08, 22:22
Profil
Metal (urg)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3730
Bydliště: Vsetín
Příspěvek 
gokralik píše:
Flower Power :lol:


Pokud i jede jak Flower power z Mafia, tak no problem :lol: :lol:

_________________
Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo
Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama
ČZ 175/477 ´72 - veterán
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


31.7.08, 10:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek 
spis jako The Mothership z GTA:SA od The Truth... Jen se z nej tak nekouri a nejezdi na deset let starej smazici olej ;)

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


31.7.08, 11:20
Profil

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek 
:( tak jsem dneska prisel k Popelce pro basu co byla v nakladovym prostoru a ucitil jsem silnej zatah benzinu... Tak jsem otevrel haubnu, koukam, kde to prochcava a nikde jsem nic nenasel (btw, fotku motoru nechtejte :oops: ), obesel jsem cely auto, mrknul pod nej a na strane ridice vedle nadrze takova louze :o trubicka od nadrze v koleni uplne prorezivela, kdyz jsem na ni sahnul, normalne se kousek vydrolila.. A to mame zrovna plnou :/ Behem pristiho tejdne jedem ke znamymu do servisu (rozvodak, seridit ventily a karbec), tak mu pridam asi rovnou i tohle, protoze nevim, jak bych to s plnou nadrzi menil - on asi bude mit neco na vycerpani.. No, tak jsem se sem jen chtel vysmutnit, ze je muj milacek nemocnej. BTW, jsou dvere na pickupa stejny jako na favorita/formana?

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


1.8.08, 23:31
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
no predni by mely byt totozny :) jinak pick up je mi sympatickej, chybel tady....ale chtelo by to smazat ty kyticky :wink:

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


7.8.08, 22:43
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek 
kyticky tam jsou schvalne ;)

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


7.8.08, 23:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
kytičky nechat :P bílejch Pick-upů jezdí hafo....tohle je aspoń originál 8)

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


9.8.08, 07:20
Profil

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek 
dlouho se okolo popelky nic nedelo a pak se s tim utrhl pytel. od zacatku roku ma cerstve TK a emise, spraveny vystrazny blikace, palubni svetlo atd atd, vymeneny kapaliny, vyvarenej spodek, vymenenou sedacku ridice, volant vymenenej za volant ze skody 120 (holt se s nim rodinnym prislusnikum jezdi lip nez s volantem fava :-/ vypada to desne), vymenenej levej lucas, takze uz se vraci blinkry a spoooousta dalsich prkotin, ktery nas dohromady vysly na 7k :shock: ale vyplatilo se to a jezdi uplne skvele :)

zbejva mi teda jeste:
sehnat a pridelat znak na masku, provest neco se zadnima dverma (bo jsou silene rezavy), vymenit zamek zadnich dveri a prave jsem se dozvedel, ze nefungujou potkavacky.. :D

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


18.1.09, 15:02
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
normální nemoci ne? jinak znak maj u nás v motoechně asi za 70 nebo 120 k tak to není zas tak strašný

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


18.1.09, 20:26
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz