Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26.9.24, 22:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 kachnis, cim sem jezdil 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10555
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek kachnis, cim sem jezdil
Obrázek Obrázek Obrázek

Skoda Garde 1982, koupil jsem ji v zari 2002 od souseda z baraku, bylacerstve po stk a nesly ji ani svetla, ani sterace.podlaha shnila, auto pred x lety vyhorelo, to mi nerek, antikorozni ochrana zadna, zadni vlecka nebyla, byla obyc. kyvka, uzka, auto sem v dubnu 2003 prodal..opravdu se na nem sypalo vsechno..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

tak a to oranzovy byl nas Eda, puvodne byl oranzovej celej,ale kdysi kolem roku 93? dostal vsechny blatniky cerveny :) a pak kvuli jednomu snedocechovi jeden bezovej.. slouzil nasi rosine veeelmi dobre od roku 1981, vozil mi kocarek :P no a na korozi zhynul asi v lednu 2001.motor a rucni brzdu sme prehodili do kastle vyvozni modry LS z 81ho a edu sesrotovali, pred svou smrti ukazal ze ikdyz redni naprava drzela jen na 4ech M10 sroubech, pac zbytek byl uhnilej, dokazala palit po oranisti az 60km/h a delat smyky a tak :) edomotor byl zajetej extremnim stylem a bez vymeny tesneni sem ho pri stavu 146500km vymontoval z kastle ls a rozebral na srot i s kastli roku 2005. telesa svetel z LSky dal zijou v pepcovi.. jeste musim najit fotky trabika a rapida 120 :) v pozadi posledni fotky je videt eduv legalni nastupce, roku 1998 koupil tuhle GLSku tata od znami, byla to Óťa, 120GLS/1981.roku 2001 ji tata bez slitovani zadrel, dostala GO,roku 2003 dostala svetla 160mm z pepci,protoze ty LSovy byly sesly a navic sem z nich potreboval obroucky :) a pri prodeji v roce asi 2005 dostala puvodni motor 105 z pepci a ja si vzal do pepci ten jeji a dal uz to znate :) jinak pote dlouho neslouzila,protoze novy majitel - spoluzak vedle ze vsi s ni moc neumel,uz kdyz jel s tatou na prepis tak dokazal ommylem udelat hodiny :) a v den pepcovych narozenin ji rozstrelil kdesi hluboko v chomutove..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


8.5.08, 01:05
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6572
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
sa mi paci ta ciernava okolo okna, ram dveri a podobne na tom gardecku. opticky ho to predlzuje Ja som mal na 105ke na cierno nastriekane ramy okien a cele dvere zvnutra (z interierovej casti, boky pri zamku a vpredu a spodok a vyzeralo to ako keby luxusnejsie a hlavne to na prvy pohlad posobi tak, ze dvere nemaju okolo okna ram.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


9.5.08, 11:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12116
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
ventYl píše:
sa mi paci ta ciernava okolo okna, ram dveri a podobne na tom gardecku. opticky ho to predlzuje Ja som mal na 105ke na cierno nastriekane ramy okien a cele dvere zvnutra (z interierovej casti, boky pri zamku a vpredu a spodok a vyzeralo to ako keby luxusnejsie a hlavne to na prvy pohlad posobi tak, ze dvere nemaju okolo okna ram.

Jojo, taky se mi to libi. :-) Zatim jsou ale dulezitejsi vjeci.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


9.5.08, 17:59
Profil ICQ YIM
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10555
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
na 10M to asi taky vytvorim, tohle nevim kdo delal, predchozi majitel na tomvsechno jenom zprasil.

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


10.5.08, 22:23
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz