Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16.9.24, 21:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 syceni z oblasti karbu 
Autor Zpráva
Příspěvek syceni z oblasti karbu
nejak mi motor syci, je to vic znatelny pri studenym motoru, kamo mi tvrdil, ze uz mi to zacina dychat, ale to se mi nezda, dyz to temer nebere olej, ale co me na tom stve nejvic, ze nemohu nastartovat pri nizsi teplote jak -15 a pri dnesnich okolo -30 nemam sanci v elektrice mam vse OK, jiskru to hazi peknou, tak uz to prisuziju jen tomuto, predem diky (a kolem podlaku brzd a rozdelovace to nesyci) mam tam LPG a na to startuji stezi pri 0 stC, vicko karbu jsem rovnal......, takze mam koupit vsechny tesneni, co tam jsou a vymenit je?, podlozka tam je naka origo, je to 130ka, r.v.88


7.2.06, 11:19
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Chce to lépe specifikovat syčení,hlavně kde/oblast/ a pak zda syčení je přičiněno tím že fouká ven,či zda saje.Zkuz si pomoc třeba jarovou vodou a pod.čus


7.2.06, 16:42
Profil
Příspěvek 
tak jsem oddelal tu trubku, co vede od airboxu do vika ventilu a strasne z ni fouka bily mastny kour, na vicku emulze neni, tak si myslim bud tesneni pod hlavou nebo krouzky......


12.2.06, 09:50
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz