Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Svíčky Favorit 
Autor Zpráva
Příspěvek Svíčky Favorit
Chtěl jsem si koupit "vícebodový" svíčky do Favorita, ale prodavač mi řekl, že pokud nemám stříkačku, nemá to cenu.Motor mám lehce upravenej-setrvák, vačka, spojka-klasika.Poraďte nebo se podělte o zkušenosti.Díky všem.


29.6.06, 06:26
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
vícebodovenma svícema nic nepřidáš ani nic nezkazíš - jen vyhodíš víc peněz - to je asi celej efekt - dej tam ty co tam maj bejt a je to

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


29.6.06, 07:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
http://www.skoda.panda.cz/forum/viewtop ... sc&start=0

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


29.6.06, 09:39
Profil ICQ

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Skippere Roman má pravdu.Ale mohu doporučit Championky.Ty se chovají v ůpravách skvěle.Ty svíčky co se prodávají na feldu 1,3MPI.A nejsou drahý.Kup je normálně v autorizovanym servisu Škoda a né po všech čertech.Alespoň dostaneš ty,které myslím...A nebo na Fávo klasický.Svíčky opravdu nic na výkonu nepřidají.Leda že by nazpůsobovali samozápaly co ty předešlé.. :wink: Ale jestli máš kabely na závity,tak potřebuješ ty na ty koncovky,páč z nich ten konec nejde odšroubovat.Je v celku s vodičem v izolátoru. :wink:


29.6.06, 17:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19
Příspěvek Re: Svíčky Favorit
Skipper píše:
Chtěl jsem si koupit "vícebodový" svíčky do Favorita, ale prodavač mi řekl, že pokud nemám stříkačku, nemá to cenu.Motor mám lehce upravenej-setrvák, vačka, spojka-klasika.Poraďte nebo se podělte o zkušenosti.Díky všem.

Co tam mas za motor 135 nebo 136? Hlavu mas seriovou nebo snizenou? A cim to krmis - lpg, benzin, jaky?

_________________
S pozdravem
DDX
Schade 795.136M Bi-Fuel


10.8.06, 05:01
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125
Příspěvek 
Dovolím si s váma nesouhlasit. Mám Fáčko stříkačku 40 kw. Nedávno jsem si koupil vícebodové svíčky Brisk a rozdíl je znát. Motor je pružnější a jde lépe do otáček.


11.8.06, 18:51
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
HanzBileFacko píše:
Dovolím si s váma nesouhlasit. Mám Fáčko stříkačku 40 kw. Nedávno jsem si koupil vícebodové svíčky Brisk a rozdíl je znát. Motor je pružnější a jde lépe do otáček.


myslím že to bolo tým že si dal tie sviečky nové...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


11.8.06, 19:11
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 125
Příspěvek 
Na předešlých svíčkách jednobodových bylo najeto asi 50 km. Nejsem sám kdo tvrdí že s vícebodovýma svíčkama to jede o něco lépe. Samozřejmě že to musí být stříkačka a v dobrém stavu. Né každý ten rozdíl pozná. Zlepšení není markantní, ale pokud má člověk cit, pozná to. Fáčkem jezdím denně do práce, to znamená denně stejná cesta, takže jsem schopný poznat rozdíl v jízdě před a po.


13.8.06, 17:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz