Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Škoda Felicie-Záhada 
Autor Zpráva
Příspěvek Škoda Felicie-Záhada
Zdravím Vás.Kámoš má feldu 1,3 rok výroby 95 výkon 50kw.Má problém v tom že když se na jedničku rozjíždí prudce a třeba má zrovna v záběru 3000 otáček tak najednou spadnou otáčky,pak zase vyletí a zase spadnou a zase vyletí.pořád dokola.Vypadá to jako když se rozjíždí v autoškole s přískokami vpřed.Musíse vymáčknout spojku a citlivě s plynem se rozjet.Když tam dá dvojku a sešlápne jí tak to neudělá a ani jiný rychlosti to nedělaj.Měnil jsem svíčky,kabely,palec,víčko,filtr vzduchový,filtr palivový,čistil jsem poťák na klapce,lambda soundu a nic nepomohlo.Prosím poraď te.díky :D


15.8.06, 14:55
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
sakra - to je divny co? ze by vstrikovaci ventil?? bude to zrejme neco se smesovacem nebo s jednotkou, ktera nechape tu kombinaci otacek a uhlu nastaveni klapky - ale to je asi taky blbost... A nedela to ani kdyz das plnej kotel na 2 nebo kdyz jedes na jednicku jen s mirnym plynem?? Chapu teda, ze to dela jen pri maximalni zatezi, kdy jde do motoru nejvic benzinu??? Treba vazne nejak nestiha ten ventil davat benzin - nebo ze by vadne elektronicke zapalovani? Zkus dat jinej smesovac nebo jine zapalovani z jinyho auta a vyrazovaci metodou to snad pude

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


15.8.06, 16:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Mne to robilo po vycisteni klapky. Pomohol reset pocitaca v servise


15.8.06, 16:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz