Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Klepání 
Autor Zpráva

Příspěvky: 6
Příspěvek Klepání
Prosím o radu - již asi půl roku bojuju s klepáním u favorita (94r Bmm), jedná se o zvuk podobný tomu jako když klepou ventily(ty mám ale seřízené). Vyměnil jsem silentbloky na převodovce i čerpadle, reakční vzpěru, uložení ramen zkrátka už nevím kde by co mohlo ťukat. Mám ale dojem že to dělá až po zahřátí motoru myslíte že může být chyba v elektronice (nějaké čidlo) ?


25.8.06, 11:02
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 130
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: Klepání
jediný co mě napadá je špatný benzín protože bmm nemá detonační čidlo, běží motor pravidelně? mohl by to jinak bejt špatnej halův snímač, ale těžko říct na dálku.


25.8.06, 11:54
Profil

Příspěvky: 52
Bydliště: Puchov, SK
Příspěvek klepanie
Ak ide to klepanie z motora, tak pravdepodobne moze byt problem v motore, klepanie moze sposobovat vela veci a kazdy kto napise svoj nazor tak su to len dohady. Najlepsie by bolo ak si s tym nevies pomoct obratit sa na niekoho, kto sa motorom rozumie. Mne tie motor klepal asi pol roka a kazdy na to povedal nieco ine. Nakoniec som motor ciastocne rozobral a problem bol v ojnicnom puzdre (mozadznom) cez ktory prechadza piestny cap. Tak som dal ojnice prepuzdrovat a vyuhlovat a bolo po probleme. Klepat v motore moze vela veci. Tak nech sa ti to podari odstranit.


25.8.06, 13:29
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: klepanie
rado.h píše:
Ak ide to klepanie z motora, tak pravdepodobne moze byt problem v motore, klepanie moze sposobovat vela veci a kazdy kto napise svoj nazor tak su to len dohady. Najlepsie by bolo ak si s tym nevies pomoct obratit sa na niekoho, kto sa motorom rozumie. Mne tie motor klepal asi pol roka a kazdy na to povedal nieco ine. Nakoniec som motor ciastocne rozobral a problem bol v ojnicnom puzdre (mozadznom) cez ktory prechadza piestny cap. Tak som dal ojnice prepuzdrovat a vyuhlovat a bolo po probleme. Klepat v motore moze vela veci. Tak nech sa ti to podari odstranit.

Jeste bych dodal ze kdyz zacne na Fa klepat pouzdro ojnicniho cepu, tak ma pred sebou asitak 50000km nez odejde. :-) Takze bych nejdriv spocital, jestli to jeste ma cenu menit. :-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


25.8.06, 16:41
Profil ICQ YIM
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz