Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Seřízení motoru. Praha 
Autor Zpráva

Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Příspěvek Seřízení motoru. Praha
Kde v Praze (nejlépe okolí Prahy 4) by mě seřídili motor na počkání. Na ceně zas tak nezáleží, ale čím levnější tím lepší.


9.8.06, 16:18
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Seřízení motoru. Praha
já ti poradím kde je to levný, ale až od září (jako školní rok) v Michli jak je zastávka busu Hadovitá, tak tam jsou v areálu naproti zastávce (směr Kačerov) tři učňovský servisy, je to tam levný a odvádí se tam dobrá práce.


20.8.06, 01:41
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
tam jsem se ucil,kdyz sem tam koncil,tak tam nakupovaly zrovna vybavení od atalu,myslim,že to tam muze stat za pokus

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


22.8.06, 19:42
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Příspěvek 
no já se tam stále učím a jestli chceš na servis s tím novým vybavením, tak je to ten u vrat, je tam Vlk a nebo ke Konopáskovy, taky dobrej servis.


23.8.06, 19:08
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Tohle se mi líbí, z toho by mohli mít učňové dobrej kšeft, přes tuhleten advertisement na Techwebu...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


23.8.06, 21:03
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nepér píše:
Tohle se mi líbí, z toho by mohli mít učňové dobrej kšeft, přes tuhleten advertisement na Techwebu...


učňové tam dostanou za měsíc jen 200-300 korun (zezačátku), protože se počítá s tím, že nic neumí, tak to bylo i snáma. Btw tohle není žádná reklama pouze informace kde v Praze vím, že je to levný a znám i to prostředí, že to bude v pohodě na 100% (doufám) :D


24.8.06, 17:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
Mick-existuje tam este mistr zvanej Karola (nebo Mládek)???
Jinak ja tam na sou dilne bral az 500,kdyz to vyslo a kolikrat jsme ale brali prt

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


24.8.06, 19:57
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Příspěvek 
barton píše:
Mick-existuje tam este mistr zvanej Karola (nebo Mládek)???
Jinak ja tam na sou dilne bral az 500,kdyz to vyslo a kolikrat jsme ale brali prt


Jj Karola tam pořád je, Mládka neznám jestli to byl mistr na servise, tak je možný, že místno něj tam je Konopásek a jako mi jsme makali jak barevný a dostali jsme i líťo, ale to bylo 2x za rok a to pře vánocema, abychom měli na dárky a pak asi v březnu, nás mistr měl rád :) a to jsem zvědavej co dostanem teď za vyplaty v září za červen.Jinak třeba zámečníci dostávají vysoký vyplaty.Tipuju že by si mohl i znát Manicha .


24.8.06, 22:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
Mick píše:
barton píše:
Mick-existuje tam este mistr zvanej Karola (nebo Mládek)???
Jinak ja tam na sou dilne bral az 500,kdyz to vyslo a kolikrat jsme ale brali prt


Jj Karola tam pořád je, Mládka neznám jestli to byl mistr na servise, tak je možný, že místno něj tam je Konopásek a jako mi jsme makali jak barevný a dostali jsme i líťo, ale to bylo 2x za rok a to pře vánocema, abychom měli na dárky a pak asi v březnu, nás mistr měl rád :) a to jsem zvědavej co dostanem teď za vyplaty v září za červen.Jinak třeba zámečníci dostávají vysoký vyplaty.Tipuju že by si mohl i znát Manicha .

Jo,toho jsem měl v prváku,u něj se platilo dobře (60kc za 1 svár) :)

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


25.8.06, 18:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
Příspěvek 
hej cože, mi jsme nedostávali nic a to jsme dělali taky zakázky.No stane se, ale co aspoň, že nám něco dávali v druháku.


25.8.06, 20:17
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz