Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Karbec z fiat na 120 
Autor Zpráva
Příspěvek Re: Jiný karburátor
pecár píše:
Čau, má problém s karbecem na 120tku, dal jsem tam z fiatu mirafior, krásně tahal se spotřebou 7,2 a to jsem to hodně točil, jinak 5,1 poklidně má automat. sytič, v čem je problém: při rozjezdech mi chyběla akcelerace, pak se chytl při 2000/min a ve 3 to explodovalo :shock: , potřebuju vyměnit trysky?, v mototechnách se nic už neprodává a na vrakáču je problém, dalo by se z jiných typů předělat nebo nemá někdo schémat jiných dostupných sad na přetryskování.Štelování má jenom směs, a otevýrání klapky (podle mě je to blbost takhle štelovat volnoběh, chybí mi tam ještě něco, ale je to supr karbec). Je tam ještě jinej problém má zpětný vedení paliva do nádrže, a po delší přestávce jsem vždycky musel napumpovat, bez toho to chytlo až na potřetí, jde mi o to že potřebuju něco jako el. čerpadlo, ( měl jsem v plánu udělat ho z motorku na ostřikovače a umístit ho se zpětným ventilem kolem podávacího, a před jízdou ho protočit a natlačit karbec. Nebo mi poraďte s jiným nápadem, nechce se mi dávat něco do nádrže.
Dikec


31.8.06, 15:13
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Nejak mi unika, preco tam nechces dat skodovacky karbec. Ten mirafiori je bud vadny alebo uplne nevhodne osadeny pre skodovecku. Nez to vychytas, to si posmaknes a nikto ti tu s tym neporadi. Skor potom na nejakom fiatackom fore.


31.8.06, 17:02
Profil
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Nejak mi unika, preco tam nechces dat skodovacky karbec. Ten mirafiori je bud vadny alebo uplne nevhodne osadeny pre skodovecku. Nez to vychytas, to si posmaknes a nikto ti tu s tym neporadi. Skor potom na nejakom fiatackom fore.

Motor se začal chovat živěji a ne na úkor spotřeby, karbec má automat sytič, a mechanicky ovládanou klapku 2 stupně :P , má delší sání (ve vyšších ot je to fakt znát), jenom mám problém v přechodové fázi(při rozjezdu) motor jakoby chrochtá zní to jako když na jikovu za volnoběhu ručně otevřete druhou komoru tak začne chrochtat jak prasátko.Jinak klapky jdou lehoučce nejsou zadřený.


31.8.06, 19:16
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz