Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Felicie 1,6MPi 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Felicie 1,6MPi
problém motor na volnoběh pokuckákává, trochu pokuřuje, dělají to běžně VN kabely, ale ty jsou nové zn,tesla, svíčky NGK, cívka nová, řídící jednotka nastavená, závady O, jediné co jsem našel, tak v nádrži byl bordel a kapky vody, na sítku pod čerpadlem byl taky bordel a ten jsem vyvfoukal, palivové čerpadlo nové, nový benzín a pořád to není ono, nemůže to být odkapávající vstřik, že by netěsnil? při jízdě to jede jak pila, kdyby byl potkaný ventil, tak to dělá pořád, mě už jedině napadá, že vstřik netěsní neměl jste někdo takovou závadu ?


29.9.06, 18:20
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
už to mám odpojil jsem všechny vstřiky a motor statečně kucká i startuje, tak netěsní vstřikovací ventil, jinak pozor projevuje se to stejně jak u vadných VN kabelů, ale pokud opojujete vstřiky, tak to mění otáčky, ale u tohoto případu jsem je odpojoval jeden po druhém a pořád to bylo stejné, asi lambáda odpojila dodávku paliva a jelo to jen na odkap, protože z výfuku šel kouř příjemnou noc miloš


29.9.06, 19:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz