Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 jak zabrousit hlavu??? 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
tak mi k nam do klacikova dorazily ventily.. sada sacich i vyfukovych za 823 Kc, jsou ceske vyroby, tak mam radost :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


13.11.06, 17:18
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
kachnis píše:
tak mi k nam do klacikova dorazily ventily.. sada sacich i vyfukovych za 823 Kc, jsou ceske vyroby, tak mam radost :)


až je budeš nandavat tak budeš mít eště větší radost :lol: :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


13.11.06, 17:54
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
no neboj, hlavu sem celou obrousil, olestil a na nandavani mam pujcenej takovej udelator, tak snad to pujde :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


13.11.06, 18:25
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
kachnis píše:
no neboj, hlavu sem celou obrousil, olestil a na nandavani mam pujcenej takovej udelator, tak snad to pujde :)


jj nejhorší je nrvat tam ty klínky :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


13.11.06, 18:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Jsem z Českých Budějovic, v létě jsem byl na dovolený na moravě. Taktéž na Barum Rally. No a ve Zlíně v kempu si takle náhodou du zkontrolovat jestli mám dost vody v expanzce. No a hle. Tam na mě vybafla marmeláda ve složení voda-olej. A sakra řek sem si. No ale jezdil sem dál. Když sem jel pak do těch kopců jak sou tam kolem Uherskýho Hradiště nebo kde to tam je, tak sem po několika minutách stoupání ztrácel výkon. Prostě sem slyšel jak klepou ventily a nechtělo to jet. I Škoda 100 se mě držela. No tak sem pak doma sundal hlavu. nechal jí stáhnout o 0,8 mm, dal nový těsnění, rovnou sem si pohrál s hlavou, přebrousil sem ventily, vyleštil kanály a napral to na auto. Jo eště jedna připomínka. S tou škodovkou závodim amaterský soutěže a je to motor 130 (pětikanál litina). No jelo to pěkně byl sem nadšenej. Výkonově bych to srovnal tak s motorem 136 50kW, no ale eště sem nakoupil kopici trysek a vzdušníků a laboroval sem s tim. Mám tam karburátor SEDR 2933 což je karbec ze 120LS. Standardně otryskovanej tušim na 115 a 135 a vzdušníky 160 a 190, já tam napral 135, 135 a vzdušníky 190, 210. Prostě sem to silně nakrmil. Pak to jelo eště o něco líp. Na závody ideální, ale spotřeba obrovská, tak sem to tam zase po závodě vrátil zpátky a jezdim si v pohodě. Nedavno sem se zkoušel na akceleraci rovnat s Favoritem 135LS. Na jedničku, dvojku i trojku sem byl rychlejší, až na čtyřku se přibližoval, ale to přisuzuju převodovýmu poměru, jelikož mám čtyřrychlostní převodovku, tudíž moje čtyřka je víc do rychlosti než jeho. Teď se chystám stavět příčnej vejfuk s absorbčním tlumičem, tak jsem zvědavej na změnu. Svody dělám až od originálního litinovýho sběrnýho potrubí, takže ne už od hlavy. Použiju svody z Favorita, kde jsem už převařil přírubu. Dělal to někdo taky takhle? Docela by mě to zajímalo jestli jsem sám koho to napadlo nebo ne. Pak už bych jenom rád sehnal trošku přiostřenou vačku a to by mi stačilo. Fotky a videa ze závodů najdete na http://www.bbmotorsport.info


14.11.06, 10:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz