Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Felicia 1,6 - za studena nejde nastartovat 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
reklamovat


28.11.06, 18:23
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
mám ještě jednu vadnou cívku z 1.6 tak ji říznu jestli tam není nějaký polovodič, něco mi říká rozdělovač a cívka a pokud můžeš tak změř napětí na baterce při startu miloš


28.11.06, 21:56
Profil

Příspěvky: 35
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
mám ještě jednu vadnou cívku z 1.6 tak ji říznu jestli tam není nějaký polovodič, něco mi říká rozdělovač a cívka a pokud můžeš tak změř napětí na baterce při startu miloš

Při startu cca 10V. RA


28.11.06, 21:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
to napětí máš OK kochl jsem tu VN cívku za pinama je krabička ve které je rosol asi kvůli přeskoku a jestli je tam tišták tak 50 na 50, dost jsem to doškrabal než jsem ten rosol zlikvidoval, jakože nějaké tyristor zapalování, kdo ví, fon daniken by tam něco vypátral já ne, ještě se podívej na palec, jestli tam není počáteční prasklinka, že se tam tratí na hřídel část napětí a pak jednině druhou 1.6 a přehazovat agregáty miloš


29.11.06, 20:47
Profil

Příspěvky: 35
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
to napětí máš OK kochl jsem tu VN cívku za pinama je krabička ve které je rosol asi kvůli přeskoku a jestli je tam tišták tak 50 na 50, dost jsem to doškrabal než jsem ten rosol zlikvidoval, jakože nějaké tyristor zapalování, kdo ví, fon daniken by tam něco vypátral já ne, ještě se podívej na palec, jestli tam není počáteční prasklinka, že se tam tratí na hřídel část napětí a pak jednině druhou 1.6 a přehazovat agregáty miloš

Dal jsem nový rozdělovač, ten jediný se neměnil, a furt ten motor kope. Je to jakoby se neotevřely ventily a motor byl pod extremní kompresí a startér nemá silu s ním otočit. Přitom startér je nový, věnec, spojka atd taky. RA


30.11.06, 07:37
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tu cívku vlastně měnils, to jsem zas zapoměl zadání, ještě zkus ukostření motoru, povolit a rozhýbat, jak na kastli tak na motoru, raději zdemotuj celé kabely, zda měd není zoxidovaná v oku i u aku to rozdělej a vyčisti, točit by to mělo i kdyxby to házelo jiskru jinam a ještě vytáhni desku s pojistkama, každé relé vytáhni a dej zpátky a pak to zase dej na místo, kdyby nějaký vadný spoj, jestli to dobře chápu, tak na místo aby jiskra usnadnila start, tak ti to pálí brzo a kope do pístu, až pročistíš tu elektroinstalaci, tak bych si poznačil rozdělovač a pootáčel sním ve směru jak se točí a ubíral předstihu po milimetrech, zda dojde ke zlepšení miloš


30.11.06, 08:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz