Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16.9.24, 21:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Tlakoměr oleje motoru 
Autor Zpráva

Příspěvky: 69
Bydliště: DC
Příspěvek Tlakoměr oleje motoru
Nemáte někdo zkušenosti se zabudováním toho tlakoměru,vím že to je asi užitečný vědět kolik mažu a dá se tím zjistit jestli je motor před smrtí, to ten muj asi bude ,páč netáhne,a něco vněm už dlouho klepe .diky moc za rady.. :wink:


9.3.06, 13:03
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 162
Příspěvek 
KLEPE????? TO BUDE ASI VYMLACENEJ PISTNI CEP. NEREKL JSI CO MAS ZA KÁRU A TLAKOMER JE DOBRA VEC VEM HO TREBA S AUTOBUSU....


10.3.06, 09:20
Profil

Příspěvky: 69
Bydliště: DC
Příspěvek 
ŠádeMan píše:
KLEPE????? TO BUDE ASI VYMLACENEJ PISTNI CEP. NEREKL JSI CO MAS ZA KÁRU A TLAKOMER JE DOBRA VEC VEM HO TREBA S AUTOBUSU....
mám samozřejmně šádinu 120 ,ale motor sem minulej rok dával ze 120LS a už to tam nějak klepalo od začátku co sem ho tam dal ,ale zatim jezdí?=%.-,tak nevim jestli se mám bát aby se někde nevysral,a taky už vubec netáhne :? stejně už zháním jinej pro jistotu ... ale diky.


10.3.06, 11:15
Profil

Příspěvky: 162
Příspěvek 
no mam taky sadu taky mi to nejede tak budu ted menit pistni krouzky a ten pistni cep mi taky klepe totiz sadiny maji vadu to ze maji pist ulozen na pevno v cepu a ojnici kluzne volne a v te ojnici se to vybeha a jde to slyset takovým tupim klepanim ale v otackach se to strati.
jak ti to zere olej???
stim cepem muzes najet jeste klidne 10000 km.

Poradim ti odpoj podtlakovou regulaci na rozdelovaci ale nevyndavej ji z rozdelovace jenom vyndej tu hadici a zaslep to na karbeci treba gumickou tou co je na ovzdusnováku brzd. pojede to oneco lepe. a jeste kdyz na karbeci rozeberes ovladani podtlaku 2. komory a vyndás tu pruzinku co tam je bude to lepe drzet do kopcich taky to mam udelane a naspotrebe to znat nejde.


10.3.06, 20:33
Profil

Příspěvky: 69
Bydliště: DC
Příspěvek 
olej to žere hodně,a někdy když jedu s víc zahřátým motorem nebo při zátěži, tak potom mi na volnoběhu někdy problikává mazání.. ale zatim jezdí,.-§ůú),,ale moc dik za radu určitě to vyzkouším...ps: at se ti vede stim motorem


11.3.06, 10:53
Profil

Příspěvky: 69
Bydliště: DC
Příspěvek 
a to klepání taky neslyšim při vysok .ot.ale jen při volnoběhu.. myslíš že jinak klikovka atd. bude v poho.


11.3.06, 10:57
Profil

Příspěvky: 162
Příspěvek 
Kliková hřídel by mela být v pořádku, ale lepši diagnostikou je, když ji rozebereš a změříš jeji ovalitu čepů poté zjistíš jesli je O.K.
Podle toho co řikás ze ti to klepe, tak to vypadá na čep pistu a krouzky asi maji taky co si zasebou.
Nebylo by špatné repasovat motor, protože LS motory maji vyšší výkon neš L nebo M vyznačují se vyšší komresí
Repase neni drahá Ojniční ložiska kolem 200 a pistní kroužky také prodává se to v sadě a kompletní repase se vejdes do 3000 tisíc
Jestli te jeste neco bude trápit mam ICQ 333486361

Ať žije Skoda :lol:


11.3.06, 13:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz