Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16.9.24, 21:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 hlava motoru? 
Autor Zpráva
Příspěvek hlava motoru?
chtěl byc se zeptat jestli jde do Rapida 130 dát hlava ze 120 a jaké jsou v nich rozdíly. Musím totiž vyměnit hlavu a 130-kovou nemám. díky za odpovědi.


26.1.06, 17:06
Pspvek Reklama

   
Příspěvek Re: hlava motoru?
myslim, ze jako nahrada se poziva hlava 105, ale musi se brousit spalovaky.. zkus nekoho, kdo stavi motory..treba schwejk na www.skoda110r.cz


26.1.06, 18:17

Příspěvky: 263
Příspěvek 
Jestli chceš, tak jedna přebytečná 130-ová hlava se mi válí ve sklepě. Nevím, jestli je v pohodě nebo ne, prý je na ní někde prasklinka, ale já ji neobjevil. Jestli chceš, tak ji můžeš vyzkoušet. Jsem z Prahy. Je to zrovna ten typ 130-ový hlavy, které vznikají úpravou 105-ových hlav.


27.1.06, 09:20
Profil
Příspěvek 
Kybergreg píše:
Jestli chceš, tak jedna přebytečná 130-ová hlava se mi válí ve sklepě. Nevím, jestli je v pohodě nebo ne, prý je na ní někde prasklinka, ale já ji neobjevil. Jestli chceš, tak ji můžeš vyzkoušet. Jsem z Prahy. Je to zrovna ten typ 130-ový hlavy, které vznikají úpravou 105-ových hlav.

dík za nabídku, ale já jsem z Karviné, tak se skusím podívat po nějaké hlavě tady.


27.1.06, 12:28
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz