|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: hm
septim píše: No neviem ci by som si trufol dat po 112000km v mojom Fa nejaku polosyntetiku. Pouziam mineraly mobil super M 15W40 a teraz M Turboplus. Ostatne oleje su dost drahe pre mna... 
kolik tam u vás stojí turbo plus ? miloš
|
| 2.4.07, 11:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
septim
Registrován: 4.5.06, 12:14 Příspěvky: 397 Bydliště: Slovensko, BA - okolie - Lučenec
|
Mobil cca 820sk 4L
Madit origo 510sk 4L
ten isty len iny plni tzv Excelent turbo 420sk 4L 15W40 API SJ 
_________________ 742.120L Opäť klasika, uloženka, 87´, 58.000km, po 1. majitelovi
791.136B LPG, r.v. 96, Cimbu, KD air filter, 13 BAR kompresia, spotreba priemer 6L LPG uz ex
781.136* LPG, 2. majiteľ predané, dodnes jazdí (žili sme spolu 3 roky)
742.120L 4x bejvalky
|
| 2.4.07, 15:31 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|