Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 06:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Favorit - nefunkční sytič 
Autor Zpráva

Registrován: 4.4.07, 09:34
Příspěvky: 4
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Favorit - nefunkční sytič
Přestal se mi zapínat sytič při ranním startu. Lze to nějak doma opravit?


11.4.07, 10:39
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
jen na studeném motoru???? Vyčistit jestli nevisí....


11.4.07, 10:40
Profil

Registrován: 14.10.06, 13:16
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Příspěvek 
jestli před tím fungoval dobře, tak zkus nejdřív promazat všechny ty malý pružinky od bimetalu, zkontrolovat vyhřívání bymetalu, taky je možný že je ten bimetal už unavenej - zkus kousek otočit s celým tělěsem bimetalu směrem ven z auta.. jinak ale hlavně všechno dobře promaž a rozchoď ať to chodí lehce, pak budem řešit dál

_________________
Favorit 136L r.v. 1989, 50KW


11.4.07, 12:25
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 10 Queries | GZIP : Off ]