Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 dvojková oktávka cuká 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek dvojková oktávka cuká
zdravím oktávka 1.9 tdi 77kw za jízdy při vyšších otáčkách cuká ale když ji zdechnu a chvilku nechám stát tak už to nedělá myslíte že tam třeba může přimrzat nafta? a začalo to dělat až při těcto mrazech


6.2.12, 23:15
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: dvojková oktávka cuká
Co vaha vzduchu?

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


6.2.12, 23:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: dvojková oktávka cuká
diagnostika neukazuje nic zatím a dneska sem s tím jel po ránu a bezproblému takže nevim


7.2.12, 23:11
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.160s | 11 Queries | GZIP : Off ]