Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 motor 1.6 felicie 
Autor Zpráva

Registrován: 10.2.12, 14:35
Příspěvky: 1
Příspěvek motor 1.6 felicie
ahoj vsem. mohhhhhhhhhhhhhhl by mi nekdo poradit .zniceho nic m i prestalo mazat auto, a rincej hydratka. parkuju venku v mrazech .dik


10.2.12, 14:58
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: motor 1.6 felicie
IQ test :!:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


10.2.12, 15:01
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: motor 1.6 felicie
Rve mi to žíly, ale musím souhlasit... :roll:

Zkontrolovals jestli tam máš dost oleje? Jaký olej tam máš?


10.2.12, 15:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.159s | 11 Queries | GZIP : Off ]