|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
| Autor |
Zpráva |
|
Blanka2106
Registrován: 1.10.11, 17:54 Příspěvky: 1
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
Dobrý den,četla jsem vaše příspěvky a chci se zeptat,jelikož mám stejný nebo podobný problém jako "nebepeklo" ze dne 19.6.11,auto si točí otáčky jak chce a když jedu zničehonic ztratí výkon,někdy až chcípne,můžete mi poradit,diagnostikou jsem prošla a nic.Děkuji
|
| 1.10.11, 18:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
Mám podobný problém a diag píše nějakou chybu s vadou snímače tlaku v sacim potrubí.. Takže vyměnit?
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 3.10.11, 08:43 |
|
 |
|
DJ_IRK
Registrován: 18.2.12, 09:58 Příspěvky: 6
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
Zdravím, Mám Feldu 1,3, r.v. 97, a mám naprosto stejný problém jako je popsán ve třech posledních příspěvcích. Zkoušel jsem už všechno možné, ale nevím si rady. Vyřešil už někdo tento problém?
|
| 18.2.12, 10:06 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
Já vyměnil čidlo a chcípání se nekoná. Tak kdyby to někomu pomohlo.
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 18.2.12, 11:53 |
|
 |
|
DJ_IRK
Registrován: 18.2.12, 09:58 Příspěvky: 6
|
 Re: Škoda Felicie 1.6 MPI - vynechávání reakce motoru
Jo, díky za odpověď, akorát sem se přehlídl, mě se v závadách sem tam objeví sporadická chyba snímače polohy klapky, ne čidlo sání. takže za to se omlouvám.
|
| 19.2.12, 10:02 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|