Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 03:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Olej M7AD nebo M8AD - Š130 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Olej M7AD nebo M8AD - Š130
Mogul Extreme je výborný olej, co se na něj Červená přidřela, jezdila pak jako drak (ovšem na Texaco) :P

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


19.2.12, 12:33
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Olej M7AD nebo M8AD - Š130
Ja vím, Bohumile, já vím ;-)

To pôjde do tatkovej Hybridky, tá viac ako 3000 ot vidí ojedinele (keď sadnem za volant ja :-) ). Už tam treba meniť olej a čo tam dám? Dám toto osvedčené...zas hádam to API SL nedávajú iba tak...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


19.2.12, 14:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.360s | 11 Queries | GZIP : Off ]