Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 10.3.12, 23:59
Příspěvky: 33
Příspěvek Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
Tak jak koukám na vaše odpovědi tak se na to radši vykašlat.......Buď koupit celou koncovku nebo nic........ díky za vaše názory......cením si toho..... :-)

_________________
Škoda forman 135 LXi, 1993, 40 KW
Škoda favorit 136 L, 1989, 46 KW


24.4.12, 08:09
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.09, 14:55
Příspěvky: 467
Bydliště: Opava
Příspěvek Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
A co vyoperovat první tlumič ? :) ... Na renaultu 19 1.7 jsem ho měl už KO, tak šel pryč a místo něj jen trubka ... Ale nemám s čím porovnat :) .. protože ten děravý tlumič dělal slušný kravál a už jsem to tak koupil :) .. po tom co se tam navařila trubka tak to ztichlo ... ale na volnoběh to hezky pobublávalo :)

_________________
Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! ;) Fotky
BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky
Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky


25.4.12, 15:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Ozdobná koncovka s funkcí trošku brblajícího zvuku
ja mam na favu celej tlumic a zvuk to ma peknej a pritom to nerve...

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


25.4.12, 19:06
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.017s | 12 Queries | GZIP : Off ]