|
Teddy.92
Registrován: 21.3.08, 15:03 Příspěvky: 101 Bydliště: Kousek od Olomouce-vesnice Lípy
|
 felicia 1.6 vysoky otacky
Ahoj mam takovej problem,koupil sem feldu 1.6 byl problem prvni,ze si otacky delaly,co chtely,vynechavalo to, a hlavne to skubalo,nakonec se zjistilo,ze je v haji to cidlo z boku jak je ,,teplota nasavanyho vzduchu,, mam dojem,nevim,jak se to presne jmenuje,dal sem tam sice starsi,ale funkcni a byl klid,jelo to,jak ma a pohoda,ale ted mi to proste z niceho nic zase drzi porad tak 2-2,5 tis otacek a nevim proc,klapka sekla neni,nevi nekdo,cim by to mohlo byt?diky
|
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: felicia 1.6 vysoky otacky
sdělej tu truku co vede dio karbecu a narvi tam hadru, pokud je klapka OK tak ucpání klapky by nemělo mít skoro na nic vliv, a pak vem sprej na šistění brzd stříkej a kde se ti zvednou otáčky tak hledej upadla ti hadice nebo tam máš díru jak do http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=p ... 2wMEPD6pvQ 
|