Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku 
Autor Zpráva

Registrován: 8.2.12, 14:44
Příspěvky: 518
Příspěvek Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Zdravim, tak jsem se dostal do takove prekerni situace.. Olej jsem vypustil na chate daleko od civilizace a zitra potrebuju jet zpatky.. Samozrejme jsem zapomel na novej olejovej filtr a ten tesnici krouzek pod vypustnej sroub. Vadi to hodne? Da se ten starej krouzek pouzit (je celkem dost rozmackanej, co kdyz ho otocim a poradne dotahnu?) Jo je to prasarna :oops: . Mam tu akorat krouzek pod vypustak oleje z prevodovky.. ten pouzit asi nejde (je moc uzkej, nebo by to nevadilo? :D)

_________________
Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6


22.9.12, 21:22
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Kroužek je jedno horší ten filter.
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


22.9.12, 22:22
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
nalej zpátky starej olej a novej dej až společně s filtrem

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


22.9.12, 22:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.06, 20:16
Příspěvky: 9236
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Tak-tak, naspäť starý olej.

A aké máš auto ?? (daj si najlepšie d podpisu) Na 742ke je rovnaký krúžok pod vypúšťak na motore, aj na prevodovke...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


23.9.12, 07:31
Profil

Registrován: 8.2.12, 14:44
Příspěvky: 518
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
je to na facku

_________________
Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6


23.9.12, 09:40
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Jako kolegové. Pokud si to vypustil do nějaké sračky, nalej zpět a vyměň s filtrem

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


23.9.12, 14:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
asi si chcel napisat nevypustil :)

ak je olej este cisty, tak nazad. stary filter toho oleja este dost obsahuje a aj keby si ho vylial, tak by novy olej z filtra uvolnil necistoty a olej by bol prakticky okamzite na vymenu znova.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


23.9.12, 14:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Kroužek neotáčet, dát stejně, dotáhnout s citem.


23.9.12, 15:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Podle myho nazoru je to motoru fuk. I kdyz se do oleje uvolni nejaky necistoty, bude mozna potreba dalsi vymenu udelat driv, ale to je tak vsechno.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


23.9.12, 15:40
Profil ICQ YIM

Registrován: 8.2.12, 14:44
Příspěvky: 518
Příspěvek Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
olej jsem tam nalil zpatky, vymenim to radsi jindy ;-)

_________________
Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6


23.9.12, 16:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]