| Autor |
Zpráva |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Zdravim, tak jsem se dostal do takove prekerni situace.. Olej jsem vypustil na chate daleko od civilizace a zitra potrebuju jet zpatky.. Samozrejme jsem zapomel na novej olejovej filtr a ten tesnici krouzek pod vypustnej sroub. Vadi to hodne? Da se ten starej krouzek pouzit (je celkem dost rozmackanej, co kdyz ho otocim a poradne dotahnu?) Jo je to prasarna  . Mam tu akorat krouzek pod vypustak oleje z prevodovky.. ten pouzit asi nejde (je moc uzkej, nebo by to nevadilo?  )
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 22.9.12, 21:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Kroužek je jedno horší ten filter. 
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 22.9.12, 22:22 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
nalej zpátky starej olej a novej dej až společně s filtrem
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 22.9.12, 22:27 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Tak-tak, naspäť starý olej.
A aké máš auto ?? (daj si najlepšie d podpisu) Na 742ke je rovnaký krúžok pod vypúšťak na motore, aj na prevodovke...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 23.9.12, 07:31 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
je to na facku
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 23.9.12, 09:40 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Jako kolegové. Pokud si to vypustil do nějaké sračky, nalej zpět a vyměň s filtrem
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 23.9.12, 14:22 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
asi si chcel napisat nevypustil  ak je olej este cisty, tak nazad. stary filter toho oleja este dost obsahuje a aj keby si ho vylial, tak by novy olej z filtra uvolnil necistoty a olej by bol prakticky okamzite na vymenu znova.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 23.9.12, 14:31 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Kroužek neotáčet, dát stejně, dotáhnout s citem.
|
| 23.9.12, 15:00 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
Podle myho nazoru je to motoru fuk. I kdyz se do oleje uvolni nejaky necistoty, bude mozna potreba dalsi vymenu udelat driv, ale to je tak vsechno.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 23.9.12, 15:40 |
|
 |
|
lukas.pce
Registrován: 8.2.12, 14:44 Příspěvky: 518
|
 Re: Vymena oleje bez vymeny filtru a tesniciho krouzku
olej jsem tam nalil zpatky, vymenim to radsi jindy 
_________________ Škoda Favorit 136 -> Škoda Superb 2.8 V6
|
| 23.9.12, 16:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|