Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Sakra co se stalo? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Jura píše:
Nj...sem se díval...stojí 1600Kč, ale aspon zase stačí jen vyšroubovat a našroubovat novou a zapojit kabel ne? Ale asi mám počkat až budu měnit ten katalyzátor ne? Aby se mi třeba zase nezmrvila kvůli tomu špatnýmu katu... Kdoví teda, jestli to bylo tím a jestli to tím katem vůbec mohlo být...


No obávám se že to nebude tak jednoduchý většinou to nejde povolit a občas je potřeba i závitník protože občas zůstane zažranej závit

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


20.8.07, 17:38
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Nj...tak to nechám rovnou udělat s tím katem v servisu, ale bohužel až za dva měsíce až budou penízky:(

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.8.07, 17:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Jura píše:
Nj...tak to nechám rovnou udělat s tím katem v servisu, ale bohužel až za dva měsíce až budou penízky:(


Ten KAT si dobře promysli nejlépe rozpoj vejfuck a koukni do něj, protože jak v servisu řekneš že se ti nezdá KAT ať na to kouknou případně vyměněj tak na 90% ti ho vyměněj i kdyby byl v poho.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


20.8.07, 17:45
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Tak já jedu a ten kat chrastí a dělá hukot jak sviňa a když do něj zespoda bouchnu, tak to v něm chrastí, ale určitě se do něj podívám a jak říkal Miloš vykuchám vnitřek a zkusím emise:) Kdyby to vyšlo, tak bych z něj měl rovnou rezonátor a ušetřených hodně penízků

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


20.8.07, 17:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Kristensen píše:
Jura píše:
Nj...sem se díval...stojí 1600Kč, ale aspon zase stačí jen vyšroubovat a našroubovat novou a zapojit kabel ne? Ale asi mám počkat až budu měnit ten katalyzátor ne? Aby se mi třeba zase nezmrvila kvůli tomu špatnýmu katu... Kdoví teda, jestli to bylo tím a jestli to tím katem vůbec mohlo být...


No obávám se že to nebude tak jednoduchý většinou to nejde povolit a občas je potřeba i závitník protože občas zůstane zažranej závit


No a jak to mám vychytat, abych to povolil...nějaký přípravek nebo tak? Máš nějaký grify jak na to? Co takhle prostě to trochu pobouchat a silou na to?

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


21.8.07, 10:00
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz