Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Palivové čerpadlo a soustava karburátorového Favorita 
Autor Zpráva
rejpal

Příspěvky: 18215
Příspěvek Re: Palivové čerpadlo a soustava karburátorového Favorita
slovacek.milos píše:
třeba sdělej tu hadici o odbublinkovávače a foukkni do ní jestli ti bude klesat tlak tak ti netěsní ventily, no nejlepší zkouška je když sděláš hadici do čerpadla z přívodního potrubí dáš ji do flašky s benzínem a zacupuješ jak ti jede benál jak šílený tak je to třeba ta zeleně opletená hadice nad nádrží je porézní a přisává vzduch nebo podtlak v nádrži atd miloš


Sundal jsem přívodní hadici k čerpadlu, zacpal prstem ten přívodní čudlík a zapumpoval, podtlak tam byl, chvilku mi to prst drželo. Pak jsem napojil hadici a druhý konec strčil do nádobky z benzínem, čerpalo to normálně. Zkusil jsem profouknout přívodní hadici, po fouknutí jsem cítil, že to v nádrži bublá. Pak jsem hadici zapojil zpátky, načerpal benzín, chovalo se to podobně jako při čerpání z nádobky, zdá se to být funkční. Tak nevím, asi jsem to měl předtím zavzdušněné...


14.10.07, 09:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Palivové čerpadlo a soustava karburátorového Favorita
fatal píše:
Sundal jsem přívodní hadici k čerpadlu, zacpal prstem ten přívodní čudlík a zapumpoval, podtlak tam byl, chvilku mi to prst drželo. Pak jsem napojil hadici a druhý konec strčil do nádobky z benzínem, čerpalo to normálně. Zkusil jsem profouknout přívodní hadici, po fouknutí jsem cítil, že to v nádrži bublá. Pak jsem hadici zapojil zpátky, načerpal benzín, chovalo se to podobně jako při čerpání z nádobky, zdá se to být funkční. Tak nevím, asi jsem to měl předtím zavzdušněné...


mne sa raz stalo že som nechtiac zle zapojil tie hadičky s odbublinkovača, s čerpadla má ísť na stred nádobky, z hora má ísť do spätného potrubia a z dola do karburátora...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


14.10.07, 10:15
Profil
rejpal

Příspěvky: 18215
Příspěvek Re: Palivové čerpadlo a soustava karburátorového Favorita
michalkatka píše:
mne sa raz stalo že som nechtiac zle zapojil tie hadičky s odbublinkovača, s čerpadla má ísť na stred nádobky, z hora má ísť do spätného potrubia a z dola do karburátora...


To mám zapojené dobře.


14.10.07, 10:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Když už o tom mluvíte tak jsem tady měl jedno fávo na těsnění pod hlavou a utopený vložky a furt mě nelezlo do hlavy proč mě to nechce jet na benzín, palivoměr ukazoval na začátku červenýho a AC pumpa nechtěla dát ani trochu benzínu, když jsem fouknul do hadičky do nádrže tak to nebublalo, tak jsem koupil za 200,- benzín a pořád nic, no jednak byla prasklá pružina pod membránou a propíchla membránu takže jsem to vyměnil a opět nic tak další hledání a pokusy o start až jsem pak vzal stlačenej vzduch, sundal jsem znova hadici z pumpy, fouknul jsem do ní, najednou rána ze zadu jak prase, koukám nikde nic jen na zemi vysypanej bordel pod nádrží, tak jsem do toho fouknul znova a už nic, tak jsem šel otevřít víčko od nádrže že tam ještě naleju benzín a málem mě to víčko vyrazilo zuby, nádrž lehce natlakovaná. To už bylo vše jasné ucpaný odvzdušnění, no jo ale proč to nechtělo nasát benzín? Ta nádrž se vcucla (to byla ta rána když se nafoukla zpět) a elegantně celou sací trubičku ohnula tak hodně že i když tam ve skutečnosti bylo půl nádrže (ne prázdná jak jsem se domníval.) Tak ta sací trubička byla pořád nad hladinou :lol:

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


14.10.07, 10:19
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Kristensen píše:
Ta nádrž se vcucla (to byla ta rána když se nafoukla zpět) a elegantně celou sací trubičku ohnula tak hodně že i když tam ve skutečnosti bylo půl nádrže (ne prázdná jak jsem se domníval.) Tak ta sací trubička byla pořád nad hladinou :lol:


Tak presne tohle sem uz taky jednou delal - porad mi nesel benzin ... no a nez sem na to prisel tak bylo skro pul dne v prd.. 8)

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


14.10.07, 18:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz