Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 17:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 pár drobnejch problémů.... 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 248
Bydliště: Praha - Klánovice
Příspěvek pár drobnejch problémů....
Ahojda, začínám se hrabat v taťkově Formánkovi (93,135,karb,Silver line,GLX) a tak jsem narazil na pár problémů, se kterejma bych potřeboval poradit.
1) potrebuju vymenit cidlo mazání na motoru a jak jsem koukal, tak když to starý vymontuju, asi mi z toho bude chcat olej, co? máte nějakej fígl?
2) koukal jsem, že je docela mokro kolem palivovýho čerpadla, dá se to jenom přetěsnit, nebo se mám začít pídit po jinym?
3)¨no a naposledy.... už hodně dlouho nám za jízdy docela poletuje ukazatel paliva (tak +- ctvrt nádrže) a nesvítí ta oranžová hladová kontrolka, žárovka je OK, to jsem kontroloval, dneska se du kouknout na plovák a věci kolem
4) no a ještě zoufale premejslim, jak rozdejchat starej alarm, nejakej Ridell nevim co... máte ho někdo, máte s nim nejaky zkusenosti?

dik za vsechny rady


21.7.06, 10:10
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: pár drobnejch problémů....
HaBaKuK píše:
Ahojda, začínám se hrabat v taťkově Formánkovi (93,135,karb,Silver line,GLX) a tak jsem narazil na pár problémů, se kterejma bych potřeboval poradit.
1) potrebuju vymenit cidlo mazání na motoru a jak jsem koukal, tak když to starý vymontuju, asi mi z toho bude chcat olej, co? máte nějakej fígl?
2) koukal jsem, že je docela mokro kolem palivovýho čerpadla, dá se to jenom přetěsnit, nebo se mám začít pídit po jinym?
3)¨no a naposledy.... už hodně dlouho nám za jízdy docela poletuje ukazatel paliva (tak +- ctvrt nádrže) a nesvítí ta oranžová hladová kontrolka, žárovka je OK, to jsem kontroloval, dneska se du kouknout na plovák a věci kolem
4) no a ještě zoufale premejslim, jak rozdejchat starej alarm, nejakej Ridell nevim co... máte ho někdo, máte s nim nejaky zkusenosti?

dik za vsechny rady


No, o formanovi toho nevím mnoho, ale protože je to v podstatě stejnej motor jako mam v rapidovi, tak ti olej po vyšroubování baroskopu chcát nebude. Maximálne pár kapiček

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


21.7.06, 10:16
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
1) oleje vyteče jenom trocha
2) jestli máš klasický na vačku (ne elektrický) tak to určitě půjde. Teče olej nebo benzín?
3) zkontroluj plovák, kontakty
4) s tím ti nepomůžu (ne že bych nechtěl)

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


21.7.06, 10:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz